Üç Yol Filmi Tek Part HD İzle
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (22)
6.5 IMDB Puanı 244 Görüntülenme

Üç Yol Filmi Tek Part HD İzle

Üç Yol Türkiye - Bosna Hersek ortak yapımı bir film. 1 saat 56 dakikalık süresi var. 2013 yılında çekildi. Dram ve Gizem temalı bir eser olduğunu görmekteyiz. Bu eserin yönetmenliğini Faysal Soysal üstlendi. Filmin başrollerinde ise Nik Xhelilaj, Kristina Krepela, Turgay Aydın oynuyor. Sinemalar.com tarafından 6.5 puan ile değerlendirildi.

Üç Yol Filminin Konusu

Üç Yol, Bosna Hersek'te yaşanmış olan ve 1990'lı yıllara damga vuran iç savaşı konu edinmektedir. Artık savaş bitmiştir. Ancak geride birçok acı dolu hayat kalmıştır. Son derece dramatik bir öykü karşımıza çıkar. Bünyamin, çocukluğu zamanında kıskançlık nedeni ile bir arkadaşının ölmesine neden olmuştur. Bundan dolayı çok büyük bir travma yaşamaktadır. Kendisi, toplu mezarlardan çıkan cesetleri inceleyen bir kuruşta görev yapmaktadır. Yakın bir zamanda Türkiye'ye dönme planları yapar.

Ancak bir gün Mostar köprüsünden geçerken, intihar etmeye çalışan Zrinka ile tanışmıştır. Zrinka tam anlamı ile bunalıma girmiştir. Çünkü iç savaş sırasında tüm ailesini ve ona en yakın kimseleri kaybetmiştir. Bünyamin ona her konuda yardımcı olur. Tam anlamı ile onu hayata bağlar. Beraber Türkiye'ye dönmeye ikna eder. Zamanla ikili arasında bir aşk başlar. Fakat ikisi de bunu itiraf etmekte çok büyük zorluk çekerler. Türkiye'de döndükleri zaman çok farklı gelişmeler ortaya çıkacaktır.

Film, çekilmiş olduğu dönem içinde çok büyük bir ses getirmiştir. Aşkın insanları birbirlerine nasıl yaklaştırdığını göstermesi açısından başarılıdır. Türkiye ve Bosna Hersek ortaya yapımıdır. Filmin bir bölümü Bosna'da kalanı ise Türkiye'de geçmektedir. Kısa film dalında birçok işe imza atan Faysal Soysal'ın çekmiş olduğu ilk uzun eserdir. Kesintisiz bir şekilde sitemiz üzerinden izlemeniz mümkündür.


Üç Yol Türkiye – Bosna Hersek ortak yapımı bir film. 1 saat 56 dakikalık süresi var. 2013 yılında çekildi. Dram ve Gizem temalı bir eser olduğunu görmekteyiz. Bu eserin yönetmenliğini Faysal Soysal üstlendi. Filmin başrollerinde ise Nik Xhelilaj, Kristina Krepela, Turgay Aydın oynuyor. Sinemalar.com tarafından 6.5 puan ile değerlendirildi.

Üç Yol Filminin Konusu

Üç Yol, Bosna Hersek’te yaşanmış olan ve 1990’lı yıllara damga vuran iç savaşı konu edinmektedir. Artık savaş bitmiştir. Ancak geride birçok acı dolu hayat kalmıştır. Son derece dramatik bir öykü karşımıza çıkar. Bünyamin, çocukluğu zamanında kıskançlık nedeni ile bir arkadaşının ölmesine neden olmuştur. Bundan dolayı çok büyük bir travma yaşamaktadır. Kendisi, toplu mezarlardan çıkan cesetleri inceleyen bir kuruşta görev yapmaktadır. Yakın bir zamanda Türkiye’ye dönme planları yapar.

Ancak bir gün Mostar köprüsünden geçerken, intihar etmeye çalışan Zrinka ile tanışmıştır. Zrinka tam anlamı ile bunalıma girmiştir. Çünkü iç savaş sırasında tüm ailesini ve ona en yakın kimseleri kaybetmiştir. Bünyamin ona her konuda yardımcı olur. Tam anlamı ile onu hayata bağlar. Beraber Türkiye’ye dönmeye ikna eder. Zamanla ikili arasında bir aşk başlar. Fakat ikisi de bunu itiraf etmekte çok büyük zorluk çekerler. Türkiye’de döndükleri zaman çok farklı gelişmeler ortaya çıkacaktır.

Film, çekilmiş olduğu dönem içinde çok büyük bir ses getirmiştir. Aşkın insanları birbirlerine nasıl yaklaştırdığını göstermesi açısından başarılıdır. Türkiye ve Bosna Hersek ortaya yapımıdır. Filmin bir bölümü Bosna’da kalanı ise Türkiye’de geçmektedir. Kısa film dalında birçok işe imza atan Faysal Soysal’ın çekmiş olduğu ilk uzun eserdir. Kesintisiz bir şekilde sitemiz üzerinden izlemeniz mümkündür.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?