Tangled Ever After Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,7 IMDB Puanı

Tangled Ever After Filmi Tek Part HD İzle

Film 13 Haziran 2012 yılında gösterime girmiştir. Film 6 dakikalık kısa filmdir. Filmin yönetmenliğini ve Senaristliğini Nathan Greno ve Byron Howard yapmıştır. Film ABD yapımıdır. Tangled Ever After filmi tek part HD izlemek isteyenler animasyon ve aksiyon türünde bir film izleyeceklerdir. Filmde, Mandy Moore, Rapunzel seslendirmesiyle, Zachary Levi, Flynn Rider seslendirmesiyle, Paul F. Tompkins, Short Thug seslendirmesiyle, Alan Dale, Priest seslendirmesiyle, Kari Wahlgren, Queen seslendirmesiyle, Mark Allan Stewart, Dove Callar seslendirmesiyle, Byron Howard, Lantern Wrangler seslendirmesiyle, Nathan Greno, Guard - Maximus - Stabbington Bros seslendirmeleriyle kadroda yerlerini almışlardır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 7,7 puandır.

Tangled Ever After Filminin Konusu

Kısa bir animasyon olan film, Rapunzel ve Flynn Rider'ın evliliğini konu alır. Rapunzel ve Flynn Rider'in evliliği tüm halk tarafından coşkuyla karşılanır. Herkes hazırlıklar yapar. Şehir kutlama havasındadır ve her şey mükemmel durumdadır. Evlilik törenleri sırasında Maximus ve Pascal yüzüğü taşımakla görevlendirilmiştir. Eşek'in hapşırması üzerine yüzükler yere düşerek yuvarlanmaya başlamıştır. Bu sırada bir yandan nikah kıyılmaktadır. Maximus ve Pascal ise yüzüğün peşinden gitmeye başlamışlardır. Ancak bu peşinden gitme var olan tüm hazırlıklar için kötü sonuçlanacaktır. Yüzükler bir yandan yuvarlanırken onları yakalamaya çalışan Maximus ve Pascal şehri alt üst etmiştir. Hazırlanan her şey bozulmuştur. Hayatları tehlikeye girmiştir. O sırada evlilik töreni hala devam etmektedir. Tangled Ever After filmi tek part izleyenler, Maximus ve Pascal'ın macera dolu koşuşturmacalarına tanıklık edecekler. Bakalım kahramanlar yüzükleri yakalayıp törene yetiştirebilecekler mi?


Film 13 Haziran 2012 yılında gösterime girmiştir. Film 6 dakikalık kısa filmdir. Filmin yönetmenliğini ve Senaristliğini Nathan Greno ve Byron Howard yapmıştır. Film ABD yapımıdır. Tangled Ever After filmi tek part HD izlemek isteyenler animasyon ve aksiyon türünde bir film izleyeceklerdir. Filmde, Mandy Moore, Rapunzel seslendirmesiyle, Zachary Levi, Flynn Rider seslendirmesiyle, Paul F. Tompkins, Short Thug seslendirmesiyle, Alan Dale, Priest seslendirmesiyle, Kari Wahlgren, Queen seslendirmesiyle, Mark Allan Stewart, Dove Callar seslendirmesiyle, Byron Howard, Lantern Wrangler seslendirmesiyle, Nathan Greno, Guard – Maximus – Stabbington Bros seslendirmeleriyle kadroda yerlerini almışlardır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 7,7 puandır.

Tangled Ever After Filminin Konusu

Kısa bir animasyon olan film, Rapunzel ve Flynn Rider’ın evliliğini konu alır. Rapunzel ve Flynn Rider’in evliliği tüm halk tarafından coşkuyla karşılanır. Herkes hazırlıklar yapar. Şehir kutlama havasındadır ve her şey mükemmel durumdadır. Evlilik törenleri sırasında Maximus ve Pascal yüzüğü taşımakla görevlendirilmiştir. Eşek’in hapşırması üzerine yüzükler yere düşerek yuvarlanmaya başlamıştır. Bu sırada bir yandan nikah kıyılmaktadır. Maximus ve Pascal ise yüzüğün peşinden gitmeye başlamışlardır. Ancak bu peşinden gitme var olan tüm hazırlıklar için kötü sonuçlanacaktır. Yüzükler bir yandan yuvarlanırken onları yakalamaya çalışan Maximus ve Pascal şehri alt üst etmiştir. Hazırlanan her şey bozulmuştur. Hayatları tehlikeye girmiştir. O sırada evlilik töreni hala devam etmektedir. Tangled Ever After filmi tek part izleyenler, Maximus ve Pascal’ın macera dolu koşuşturmacalarına tanıklık edecekler. Bakalım kahramanlar yüzükleri yakalayıp törene yetiştirebilecekler mi?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?