Tall Girl
Your Vote:
Be the first to rate.
5,2 IMDB Rating 72 Views

Tall Girl

(ABD)

Director:

Nzingha Stewart

Stars:

Ava Michelle, Griffin Gluck, Luke Eisner, Sabrina Carpenter, Paris Berelc, Angela Kinsey, Steve Zahn, Anjelika Washington
Amerika Birleşik Devletler yapımı Tall Girl Filmi ilk defa 13.Eylül.2019 tarihinde gösterime girerek seyircisi ile buluşmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda Nzingha Stewart otururken filmin başrollerinde ise Ava Michelle, Griffin Gluck, Luke Eisner, Sabrina Carpenter, Paris Berelc, Angela Kinsey, Steve Zahn, Anjelika Washington gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Senaryosu Sam Wolfson tarafından yazılan film kendine duyulan özgüvenin ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Yaklaşık 1 saat 42 dakika süren film Romantik komedi türünde çekilerek beyaz perdeyle buluşmuştur. İzleyicisi tarafından büyük beğeni kazanan film sinema eleştirmenlerinden İMDB puanı olarak 5,2 puan almayı başarmıştır.
Tall Girl Filminin Konusu
Tall Girl filminin konusu uzun boyu nedeni ile kendisine olan güvenini yitirmiş genç bir kızın yaşadıklarını anlatmaktadır. Hayatı boyunca her zaman çevresinde en uzun boylu kız olan Jodi arkadaşları tarafından da dışlanmaktadır. Kendisini kambur durarak kamufle etmeye ve dikkat çekmemeye çalışan Jodi sürekli sınıf arkadaşlarının alay konusu olmaktan sıkılmıştır. Bir gün Avrupa’dan gelen uzun ve yakışıklı Stig’in gelmesi ile her şey değişmeye başlar. Stig’i görür görmez ondan çok etkilenen Jodi onunla arkadaş olmak istemektedir. Fakat bunun için öz güvenini geri kazanması için değişmesi gerektiğini anlar. En yakın kız arkadaşı Harper’ın yardımı ile kendini baştan yaratmaya karar verir.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?