Suç Kraliçeleri
5.5
Your Vote:
Voting: 5.5 /10 (174)
5,3 IMDB Rating 2,100 Views

Suç Kraliçeleri

Director:

Andrea Berloff

Stars:

Tiffany Haddish, Melissa McCarthy, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson, James Badge Dale, Common, Alicia Coppola, Margo Martindale, Bill Camp
Dram, polisiye ve gerilim türünde ki Suç Kraliçeleri mutfak ve yönetmenlik denemelerinde Andrea Berloff tarafından yazıldı. 8 Ağustos 2019 tarihinde vizyona giren film 15,9 milyon dolar bilet gişesi yaptı. 38 milyon dolarlık bir bütçe ile çekimi tamamlanan filmin senaryo yazarı ve yönetmeni aynı. Bir saat kırk üç dakikalık film Warner Bross tarafından dağıtıldı orijinal ismi The Kıtchen olan Suç Kraliçeleri filmi IMDb puanı 5,3. Tiffany Haddish, Melissa McCarthy, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson, James Badge Dale, Common, Alicia Coppola, Margo Martindale, Bill Camp gibi sanatçılardan oluşan oyuncu kadrosuna sahip film 1978 yılında geçiyor.
Suç Kraliçeleri Filminin Konusu
Suç Kraliçeleri’nde 1978 yılı Hell’s Kıtchen’de hiç kolay geçmiyordur, bunu en iyi bilen ise 3 ev kadınıdır. Hell’s Kıtchen’da işini yürüten üç gangsterin eşi olan kadınların eşlerinin yakalanıp hapse atılması ile hayatları değişir. FBI tarafından yakalanan ve hapsedilen eşlerinin yerine ilerinin başına geçen üç kadın İrlanda mafyasının da işine el atarlar ve çok başarılı olurlar.

 • Comments
 • Details
 • Details

  Also Known As:

  The Kıtchen

  No Comment Yet.
  Do you do want to be the first to comment?