Seçimler Full HD İzle
4.0
Your Vote:
Voting: 4.0 /10 (4)
90 Views

Seçimler Full HD İzle

2012 yılında sinema severlerin beğenisine sunulan Patlak Sokaklar Gerzomat filmi, internetteki popüler videoların beyaz perdeye aktarılması furyasının ilk temsilcilerinden biridir. Yönetmenliğini Kerim Barutcu’nun yaptığı filmin senaryosu Nilüfer Özçelik’e aittir.

Sinema dünyasında birçok başarılı işe imza atan Abdullah Oğuz’un yapımcılığını üstlendiği filmde Bates Motel Production isimli bir Youtube fenomeninin kahramanları rol almakta. Ayrıca filmde popüler oyunculardan da destek alındığını görebiliyoruz. Selin Demiratar ve Doğa Rutkay gibi isimler, ekranda görmeye aşina olduğumuz oyunculardan bazıları.

Filmin dikkat çeken bir yanı da müzikleri. İstanbul’da underground işler yapan ve daha sonra albüm çalışması içinde gördüğümüz Flört grubunun imzasını taşıyan müzikler, filmin kendine has mizahıyla örtüşen bir nitelikte.

Filmi izlemek isteyenler öncelikle Bates Motel ekibinin birkaç videosunu izlerlerse daha sağlıklı olacaktır. Çünkü bu grubun kendine has bir mizah anlayışı var ve bu filmde bunu bolca görmek mümkün. Genel itibari ile bir Hollywood filmi parodisi tadındaki film, yıllardır beyaz perdede gördüğümüz çeşitli klişeleri alaya alır bir şekilde ilerliyor.

Film, Black Jack adlı bir suçluyla onu hapse tıkan dedektiflerin arasında geçen mücadeleyi anlatıyor. Hapisten kaçmayı başaran Black Jack, onu tutuklayan polis dedektiflerinden alacağı intikam kafasına koymuştur. Bunun için devletin elinde bulunan çok tehlikeli bir silahı ele geçirir. Polislerle irtibat kuran Black Jack, ele geçirdiği bu silah karşısında fidye ister. Bir yandan da silahın aktive edilmesi için Mary Jane adındaki bir kadını kaçırır. Silahın nasıl çalışacağını bilen isimlerden biri de Mary’dir. Böylelikle polisle Black Jack arasında amansız bir mücadele başlar. Halk da paniğe kapılmıştır ve bu tehlikeli suçlunun bir an önce yakalanması gerekir.

  • Comments
  • Details
  • No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?