Sanal Hayatlar Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,9 IMDB Puanı

Sanal Hayatlar Filmi Tek Part HD İzle

()
Sanal Hayatlar, drama ve gerilim türlerinde çekilmiş 2012 yapımı bir ABD filmidir. İzleyenlerin günlük yaşamlarından dersler çıkartabileceği film, 7,9/10 imdb başarı puanı almaya hak kazanmıştır. 1 saat 55 dakika süren Sanal Hayatlar filmini tek part HD izlemek isteyenler için oyuncu kadrosunda yer alan isimler: Paula Patton, Max Thieriot Alexander ve Skarsgard Jason Bateman’dır. Filmin yönetmenliğini ise, 2006 yapımı “Murderball” belgeseliyle Oscar'a aday gösterilen ve “Sundance” başta olmak üzere önemli organizasyonlarda ödüle layık görülen Henry Alex Rubin üstlenmiş.

Sanal Hayatlar Filminin Konusu
Sanal Hayatlar Filmini, Tek Part HD İzle ile izlemek isteyenler için filmin konusu, normal şartlarda yan yana gelemeyecek karakterleri ortak bir payda da buluşturmayı başaran internet ve dijital dünya perspektifinde gelişen bir dizi düşündürücü olay üzerine kurgulanmış. Ailesini aramaya vakit bulamayan ve sürekli işlerini düşünen bir avukat, sırları kimlik hırsızlığı nedeniyle internet ortamına sızdırılmış bir çift, sınıf arkadaşına internet üzerinden büyüklük gösterisi yapan çocuğunu terbiye etmeye çalışan emekli bir polis memuru, kariyerinde ilerlemek isteyen bunun içinde internet kamerasını sürekli açık tutan hırslı bir gazeteci ve oğullarını girdiği depresyondan kurtarmak için savaş veren bir anne ile babanın sanal dünya üzerindeki mücadeleleri Andrew Stern’in kaleminden yalın ve akıcı bir üslupla işlenmiş. Modern ve kullanışlı iletişimin vazgeçilmez buluşu interneti tüm yanları ile ele alan Sanal Hayatlar, dijital ortamın bir “gereklilik mi yoksa bağımlılık” mı sorusunu izleyicinin kendisine sormasını amaç edinmiş sürükleyici bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yaşam standartları yükseldikçe ihtiyaçlarında arttığı bir ortamda internetin benzer etkilerine maruz kalan  kahramanlarımız sanal dünyanın etkilerinden kendilerini sıyırabilecekler mi


Sanal Hayatlar, drama ve gerilim türlerinde çekilmiş 2012 yapımı bir ABD filmidir. İzleyenlerin günlük yaşamlarından dersler çıkartabileceği film, 7,9/10 imdb başarı puanı almaya hak kazanmıştır. 1 saat 55 dakika süren Sanal Hayatlar filmini tek part HD izlemek isteyenler için oyuncu kadrosunda yer alan isimler: Paula Patton, Max Thieriot Alexander ve Skarsgard Jason Bateman’dır. Filmin yönetmenliğini ise, 2006 yapımı “Murderball” belgeseliyle Oscar’a aday gösterilen ve “Sundance” başta olmak üzere önemli organizasyonlarda ödüle layık görülen Henry Alex Rubin üstlenmiş.

Sanal Hayatlar Filminin Konusu

Sanal Hayatlar Filmini, Tek Part HD İzle ile izlemek isteyenler için filmin konusu, normal şartlarda yan yana gelemeyecek karakterleri ortak bir payda da buluşturmayı başaran internet ve dijital dünya perspektifinde gelişen bir dizi düşündürücü olay üzerine kurgulanmış. Ailesini aramaya vakit bulamayan ve sürekli işlerini düşünen bir avukat, sırları kimlik hırsızlığı nedeniyle internet ortamına sızdırılmış bir çift, sınıf arkadaşına internet üzerinden büyüklük gösterisi yapan çocuğunu terbiye etmeye çalışan emekli bir polis memuru, kariyerinde ilerlemek isteyen bunun içinde internet kamerasını sürekli açık tutan hırslı bir gazeteci ve oğullarını girdiği depresyondan kurtarmak için savaş veren bir anne ile babanın sanal dünya üzerindeki mücadeleleri Andrew Stern’in kaleminden yalın ve akıcı bir üslupla işlenmiş. Modern ve kullanışlı iletişimin vazgeçilmez buluşu interneti tüm yanları ile ele alan Sanal Hayatlar, dijital ortamın bir “gereklilik mi yoksa bağımlılık” mı sorusunu izleyicinin kendisine sormasını amaç edinmiş sürükleyici bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yaşam standartları yükseldikçe ihtiyaçlarında arttığı bir ortamda internetin benzer etkilerine maruz kalan  kahramanlarımız sanal dünyanın etkilerinden kendilerini sıyırabilecekler mi?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?