Rich Man Poor Woman Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı

Rich Man Poor Woman Filmi Tek Part HD İzle

Film 2012 yapımıdır. Filmin yönetmenliğini Ryo Tanaka ve Masaki Nishiura yapmıştır. Senaristliğini Naoko Adachi yapmıştır. Filmin yapımcılığını Jun Masumoto üstlenmiştir. Filmin müziklerini Yuki Hayashi bestelemiştir. Japonya yapımı olan filmin türü komedi ve romantiktir. Rich Man Poor Woman filmi tek part HD izlemek isteyenler için filmin süresi 1 saat 2 dakikadır. Filmi oyuncu kadrosunda, Yosuke Asari, Asami Yoshikawa, Aiku Maikawa, Nozomi Yagi, Yasuhi Nakamura, Tomomi Maruyama, Takeo Nakahara, Masumi Nomura, Shiro Sano, Shun Oguri, Yuki Furukawa, Daishi Shikanai, Arata, Saki Aibu, Satom, Ishihara yer almıştır. Filmin sinemalar.com'da sahip olduğu puan 8'dir.

Rich Man Poor Woman Filminin Konusu

Toru Hinata zengin bir adamdır. Websitesi işiyle uğraşmaktadır. Bu işe ilk hobi olarak başlar ve sonra çok para kazanır. Toru Hinata karaketeri insanlarla ilişki içinde olmayı sevmeyen bir karakterdir ve bu yüzden sosyalleşmekten uzak durmaktadır. Diğer insanlara karşı sürekli şüphecidir ve katı davranmaktadır. Onun bu özelliği insanlarında ondan uzak durmasına herhangi bir ilişki kurmamasına neden olmaktadır. Ancak Toru Hinata karekteri bu durumdan memnundur ve yalnızlığını sevmektedir. Filmin bir diğer karakteri olan Chihiro Sawaki iş arayan genç bir kadındır ve bir işe çok ihtiyacı vardır. Olaylar genç kadını Toru Hinata'nın yanında çalışmaya kadar getirir. Genç kadın, Toru Hinata'yı inceler ve onun aslında iyi biri olduğuna kanaat getirir. Toru Hinata'nın gerçek kişiliğini gören genç kadın ona ilgi duymaya başlar. Rich Man Poor Woman filmi tek part izleyenler zıtlığın ve aşkın hikayesine şahit olacaklar. Bir adamın kötü görünen tarafından iyi yanlarını çıkaran genç kadın güzel bir romantik komedi izletecektir.


Film 2012 yapımıdır. Filmin yönetmenliğini Ryo Tanaka ve Masaki Nishiura yapmıştır. Senaristliğini Naoko Adachi yapmıştır. Filmin yapımcılığını Jun Masumoto üstlenmiştir. Filmin müziklerini Yuki Hayashi bestelemiştir. Japonya yapımı olan filmin türü komedi ve romantiktir. Rich Man Poor Woman filmi tek part HD izlemek isteyenler için filmin süresi 1 saat 2 dakikadır. Filmi oyuncu kadrosunda, Yosuke Asari, Asami Yoshikawa, Aiku Maikawa, Nozomi Yagi, Yasuhi Nakamura, Tomomi Maruyama, Takeo Nakahara, Masumi Nomura, Shiro Sano, Shun Oguri, Yuki Furukawa, Daishi Shikanai, Arata, Saki Aibu, Satom, Ishihara yer almıştır. Filmin sinemalar.com’da sahip olduğu puan 8’dir.

Rich Man Poor Woman Filminin Konusu

Toru Hinata zengin bir adamdır. Websitesi işiyle uğraşmaktadır. Bu işe ilk hobi olarak başlar ve sonra çok para kazanır. Toru Hinata karaketeri insanlarla ilişki içinde olmayı sevmeyen bir karakterdir ve bu yüzden sosyalleşmekten uzak durmaktadır. Diğer insanlara karşı sürekli şüphecidir ve katı davranmaktadır. Onun bu özelliği insanlarında ondan uzak durmasına herhangi bir ilişki kurmamasına neden olmaktadır. Ancak Toru Hinata karekteri bu durumdan memnundur ve yalnızlığını sevmektedir. Filmin bir diğer karakteri olan Chihiro Sawaki iş arayan genç bir kadındır ve bir işe çok ihtiyacı vardır. Olaylar genç kadını Toru Hinata’nın yanında çalışmaya kadar getirir. Genç kadın, Toru Hinata’yı inceler ve onun aslında iyi biri olduğuna kanaat getirir. Toru Hinata’nın gerçek kişiliğini gören genç kadın ona ilgi duymaya başlar. Rich Man Poor Woman filmi tek part izleyenler zıtlığın ve aşkın hikayesine şahit olacaklar. Bir adamın kötü görünen tarafından iyi yanlarını çıkaran genç kadın güzel bir romantik komedi izletecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?