Ölüm Geçirmez Full HD İzle
2.0
Your Vote:
Voting: 2.0 /10 (2)
124 Views

Ölüm Geçirmez Full HD İzle

Haziran 2007’de salonlara giren Ölüm Geçirmez (Grindhouse: Death Proof) sinema dünyasının nevi şahsına münhasır yönetmenlerinden bir tanesi olan Quentin Tarantino’nun eseridir. Senaryosunu da kendi yazdığı filmde oyunculuk da yapan Tarantino, kendisine eşlik etmesi için Kurt Russel gibi bir ustanın yanı sıra güzel aktrisler Rosario Dawson ve Rose McGowan’dan da destek almıştır.

Filmde, sinema endüstrisinde emekçilik yaparak hayatını kazanan bir dublörün sıra dışı hikayesini izliyoruz. Mike adındaki bu adam, arabasına bir mekanizma ilave etmiş ve bu sayede her türlü trafik kazasından sağ olarak çıkmayı başarmıştır. Adamın kendi icadı olan bu mekanizmaya ölüm geçirmez adı verilir. Ancak asıl işi dublörlük değil seri katilliktir. Bilhassa genç kadınlara olan düşkünlüğüyle korku salan bu katil, şehrin her yanından adından söz ettirmeye başlamış bir suç makinesi haline gelmiştir. Bir gün şehrin kenarlarında bulunan bir bara gider ve burada yeni kadınlarla tanışır. Sohbetleri oldukça hoş olan bu dört kadın, adamı deyim yerindeyse abluka altına alırlar ve adam kendinden geçer. Cinayetleri için yeni hedeflerini bulduğunu düşünür ancak bu kez sert kayaya çarptığından habersizdir. Çünkü bu kadınların kimlikleri katilin öldürdüğü sıradan kadınlar gibi değildir.

Ünlü yönetmen Tarantino’nun tarzını tamamen yansıttığı filmlerden biri olan Ölüm Geçirmez, şiddet içerikli sahnelerinin yoğun olması nedeniyle aile ile birlikte seyretmeye pek uygun olamayabilir. Ancak çocuğunuz yoksa keyifle izleyip beğeneceğiniz tarzda bir hikaye olduğunu söyleyebiliriz.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?