Öldüren Soğuk Filmi Tek Part HD İzle
7.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.4 /10 (8)
2,5 IMDB Puanı 97 Görüntülenme

Öldüren Soğuk Filmi Tek Part HD İzle

()
Film 21 Mart 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orijinal adı 100 Degres Below Zero'dur. Filmin yönetmenliğini R.D. Braunstein yapmıştır. Senaristliğini Richard Schenkman ve H. Perr Horton yapımcılığını ise Paul Bales, Adam Nemenyi, Livia Bus, David Michael Latt ve Maximilian Elfeldt yapmıştır. Filmin müziklerini Chris Ridenhour bestelemiştir. Film ABD yapımıdır. Filmin türü aksiyon ve bilim kurgudur. Öldüren Soğuk filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 29 dakikadır. Filmde, Zoltan Erdelyi, Channel Guard rolüyle, Steve Carlson, Frank rolüyle, Csaba Gerner Thug rolüyle,  Lajos Kalmar, Seconda Thug rolüyle, Maximilian Elfeldt, Lieutenant Redding rolüyle, Jeff Fahey, Steve Foster rolüyle, Tamas Lengyel, Claude Rolüyle, Declan Hannigan, Channel Attendant rolüyle, Sara Malakul Lane, Taryn Foster rolüyle ve Marc McKevitt Ewins ise Ryan Foster rolüyle ekran karşısında yerini almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 2,5 puandır.

Öldüren Soğuk Filminin Konusu

Batı Avrupa'da bir patlama meydana gelir. Bu patlama volkanik patlamadır. Volkanik patlamanın sonucunda yaşam koşullarında değişiklik olmuştur. Bu değişiklikler insanların zor duruma düşmesine yol açmıştır. Volkanik patlama sonucu büyük kül bulutları oluşmuştur. Bu kül bulutları gökyüzünü kaplamıştır. Gökyüzünü kaplayan kül bulutları güneş ışınlarına engel olmuştur. Güneş ışınları yeryüzüne ulaşamadığı için Avrupa'da felaket bir soğuk yaşanmıştır. Bu soğuğun etkisiyle buz devrine girer. Yaşam koşulları artık imkansızdır. Var olan bu duruma çözüme gerekmektedir. İnsanların bir kısmı hayatını kaybetmiştir. Dünyanın bir kısmı buzul çağın etkisindedir. Öldüren Soğuk filmi tek part izleyenler bilim kurgunun ve aksiyonun iç içe geçmesini, mücadeleyi ve koşulları düzeltmeyi izleyeceklerdir.


Film 21 Mart 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orijinal adı 100 Degres Below Zero’dur. Filmin yönetmenliğini R.D. Braunstein yapmıştır. Senaristliğini Richard Schenkman ve H. Perr Horton yapımcılığını ise Paul Bales, Adam Nemenyi, Livia Bus, David Michael Latt ve Maximilian Elfeldt yapmıştır. Filmin müziklerini Chris Ridenhour bestelemiştir. Film ABD yapımıdır. Filmin türü aksiyon ve bilim kurgudur. Öldüren Soğuk filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 29 dakikadır. Filmde, Zoltan Erdelyi, Channel Guard rolüyle, Steve Carlson, Frank rolüyle, Csaba Gerner Thug rolüyle,  Lajos Kalmar, Seconda Thug rolüyle, Maximilian Elfeldt, Lieutenant Redding rolüyle, Jeff Fahey, Steve Foster rolüyle, Tamas Lengyel, Claude Rolüyle, Declan Hannigan, Channel Attendant rolüyle, Sara Malakul Lane, Taryn Foster rolüyle ve Marc McKevitt Ewins ise Ryan Foster rolüyle ekran karşısında yerini almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 2,5 puandır.

Öldüren Soğuk Filminin Konusu

Batı Avrupa’da bir patlama meydana gelir. Bu patlama volkanik patlamadır. Volkanik patlamanın sonucunda yaşam koşullarında değişiklik olmuştur. Bu değişiklikler insanların zor duruma düşmesine yol açmıştır. Volkanik patlama sonucu büyük kül bulutları oluşmuştur. Bu kül bulutları gökyüzünü kaplamıştır. Gökyüzünü kaplayan kül bulutları güneş ışınlarına engel olmuştur. Güneş ışınları yeryüzüne ulaşamadığı için Avrupa’da felaket bir soğuk yaşanmıştır. Bu soğuğun etkisiyle buz devrine girer. Yaşam koşulları artık imkansızdır. Var olan bu duruma çözüme gerekmektedir. İnsanların bir kısmı hayatını kaybetmiştir. Dünyanın bir kısmı buzul çağın etkisindedir. Öldüren Soğuk filmi tek part izleyenler bilim kurgunun ve aksiyonun iç içe geçmesini, mücadeleyi ve koşulları düzeltmeyi izleyeceklerdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?