Let’s Dance
4.8
Your Vote:
Voting: 4.8 /10 (6)
5.9 IMDB Rating 168 Views

Let’s Dance

( Fransız)

Director:

Ladislas Chollat

Stars:

Rayane Bensetti, Alexia Giordano ve Guillaume De Tonquédec
Let’s Dance filmi 27.Mart.2019 yılında gösterime girmiş Fransız yapımı bir filmdir. Yönetmenliğini, ünlü yönetmen Ladislas Chollat’ın yaptığı, baş rollerini Rayane Bensetti, Alexia Giordano ve Guillaume De Tonquédec ‘in paylaştığı film seyircisini dansın eşiz dünyasına götürürken arkadaşlık ve hayallerin peşinden giden gençlerin yaşadıklarını anlatıyor. Müzik, dram ve komedi unsurlarını barındıran film 109 dakikalık etkileyici bir yapımdır. Hayallerinin peşinden koşan gençleri izlediğimiz filmin İMBD puanı ise 5.9 olmuştur.
Let’s Dance Filminin Konusu
Babasının iş dünyasını reddeden Joseph’in, kız arkadaşı Emma ve arkadaşı Karim ile Paris’e dans seçmeleri için gitmeye karar vermesiyle gelişen olayları izleyeceğiz. Bir süre sonra Emma’nın Joseph ve Karimi yüzüstü bırakıp gitmesinden sonra olaylara dans okulu batmakta olan balerin Rami girer. Bütün olay bundan sonra başlamaktadır. Joseph ve Rami arasında başlayan yakınlaşma aşka dönüşecek mi?
Arkadaşlığın, aşkın, tutkunun çok güzel bir anlatımla işlendiği bu Let’s Dance filminde hayallerinin peşinden gitme cesareti gösteren ve asla vazgeçmeyen insanların hikayesine konuk olacağız. Şimdi dansın ve müziğin başlama zamanı….

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?