Köpek Balığı İstilası Filmi Tek Part HD İzle
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (9)
3,3 IMDB Puanı 126 Görüntülenme

Köpek Balığı İstilası Filmi Tek Part HD İzle

()
Film 11 Temmuz 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orijinal adı Sharknado'dur. Filmin yönetmenliğini Anthony C. Ferrante yapmıştır. Senaristliğini Thunder Levin yapımcılığını ise David Michael Latt ve Paul Bales yapmıştır. Film ABD yapımı korku ve bilim kurgu türündedir. Köpekbalığı İstilası filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 26 dakikadır. Filmde, Chuck Hittinger, Matt rolüyle, Marcus Coren, Palmer rolüyle, Trish Coren, Nurse Holden rolüyle, Julie McCullough, Joni Waves rolüyle, Jaason Simmons, Baz Hogan rolüyle, Alex Arleo, Bobby rolüyle, Cassie Scerbo, Nova Clarke rolüyle, John Heard, George rolüyle, Ian Ziering, Fin Shepard rolüyle, Tara reid ise April Wexler rolüyle kadroda yer almışlardır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 3,3 puandır.

Köpek Balığı İstilası Filminin Konusu

Bir gün Los Angeles'ta denizin içinde bir hortum gerçekleşir. Hortum gören herkesi tedirgin eder. Sahilde yer alan insanlar panik içinde olayı anlamaya çalışır. Endişeli insanlar olayı anlayamadıkları için yapacak bir şey bulamazlar. Hortumun asıl nedeni köpek balıklarıdır. İnsanlar bu olay karşısında köpek balıklarından tamamen habersizdir. Oyunculardan Fin olayların ters gittiğini anlamıştır. Olayları Nova ve Baz'a anlatarak eski eşi ve kızını kurtarmak için maceranın ortasına atılır. Birçok felakete tanıklık etmişlerdir. Ancak bir tane felaketi dehşetle karşılayıp nasıl bir yol izlemeleri gerektiklerini hızlıca planlamayı amaçlamışlardır. Gökyüzünden köpek balıkları yağmaya başlamıştır. Düşen köpek balıkları önlerine çıkan her şeyi yemeye başlamış ve insanlara vahşet yaşatmıştır.  Çıkış yolu bulmaya çalışan Fin ve arkadaşlarının akıllarını bir plan gelmiştir. Helikopter ve dinamit yardımıyla köpek balıklarını gökyüzünde yok etmeyi amaçlayan takımın macera dolu anlarını Köpek Balığı İstilası tek part izleyerek macera ve heyecan dolu anlara birlikte ortak olacaklardır.


Film 11 Temmuz 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orijinal adı Sharknado’dur. Filmin yönetmenliğini Anthony C. Ferrante yapmıştır. Senaristliğini Thunder Levin yapımcılığını ise David Michael Latt ve Paul Bales yapmıştır. Film ABD yapımı korku ve bilim kurgu türündedir. Köpekbalığı İstilası filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 26 dakikadır. Filmde, Chuck Hittinger, Matt rolüyle, Marcus Coren, Palmer rolüyle, Trish Coren, Nurse Holden rolüyle, Julie McCullough, Joni Waves rolüyle, Jaason Simmons, Baz Hogan rolüyle, Alex Arleo, Bobby rolüyle, Cassie Scerbo, Nova Clarke rolüyle, John Heard, George rolüyle, Ian Ziering, Fin Shepard rolüyle, Tara reid ise April Wexler rolüyle kadroda yer almışlardır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 3,3 puandır.

Köpek Balığı İstilası Filminin Konusu

Bir gün Los Angeles’ta denizin içinde bir hortum gerçekleşir. Hortum gören herkesi tedirgin eder. Sahilde yer alan insanlar panik içinde olayı anlamaya çalışır. Endişeli insanlar olayı anlayamadıkları için yapacak bir şey bulamazlar. Hortumun asıl nedeni köpek balıklarıdır. İnsanlar bu olay karşısında köpek balıklarından tamamen habersizdir. Oyunculardan Fin olayların ters gittiğini anlamıştır. Olayları Nova ve Baz’a anlatarak eski eşi ve kızını kurtarmak için maceranın ortasına atılır. Birçok felakete tanıklık etmişlerdir. Ancak bir tane felaketi dehşetle karşılayıp nasıl bir yol izlemeleri gerektiklerini hızlıca planlamayı amaçlamışlardır. Gökyüzünden köpek balıkları yağmaya başlamıştır. Düşen köpek balıkları önlerine çıkan her şeyi yemeye başlamış ve insanlara vahşet yaşatmıştır.  Çıkış yolu bulmaya çalışan Fin ve arkadaşlarının akıllarını bir plan gelmiştir. Helikopter ve dinamit yardımıyla köpek balıklarını gökyüzünde yok etmeyi amaçlayan takımın macera dolu anlarını Köpek Balığı İstilası tek part izleyerek macera ve heyecan dolu anlara birlikte ortak olacaklardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?