Koleksiyoncu Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,1 IMDB Puanı

Koleksiyoncu Filmi Tek Part HD İzle

()
Film 2012 yapımı olup 5 Nisan 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Serinin ikinci filmidir. Filmin orijinal adı The Collection'dır. Filmin yönetmenliğini Marcus Dunstan, Senaristliğini Marcus Dunstan ve Patrick Melton yapmıştır. Yapımcılığını ise Mickey Liddell üstlenmiştir. Filmin müziklerini Charlie Clouser bestelemiştir. ABD yapımı olan filmin türü aksiyon, gerilim ve korku şeklindedir. Koleksiyoncu filmi tek part HD izlemek isteyenler için süresi 1 saat 22 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Josh Stewart, Arkin rolüyle, Emma Fitzpatrick, Elena rolüyle, Christopher McDonald, Mr. Peters rolüyle, Lee Tergesen Lucello rolüyle, Tim Griffin, Dre rolüyle, Andre Royo, Wally rolüyle, Randall Archer, The Collector rolüyle, Brandon Molale, Lin rolüyle, Shannon Kane, Paz rolüyle, Erin Way, Abby rolüyle, Johanna Braddy, Missy rolüyle, Michael Nardelli, Josh rolüyle, Daniel Sharman, Basil rolüyle yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 6,1 puandır.

Koleksiyoncu Filminin Konusu

Film serinin ikinci filmidir. Bir önceki filmde koleksiyoncunun elinden kurtulan Arkin karakteri hastanededir. Koleksiyoncu ise işkencelerine kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez koleksiyoncu tarafından başı belada olan kişi Elena karakteridir. Elena bir gün arkadaşının ısrarı üzerine bir partiye katılır. Olacaklardan habersiz olan Elena partidedir. Partide dehşet verici anlar yaşanır. Elena dehşet anlarının içinden sağ çıkarak koleksiyoncunun eline düşer. Koleksiyoncu onu işkencelerini yaptığı yere götürür. Elena'nın babası kızından bir süre haber alamaz ve bunun üzerine kızını kurtarmak için her şeyi yapar. Oluşturulan kurtarma ekibine Arkin'in katılması istenir. Bu zamana kadar koleksiyoncunun elinden kurtulan teki kişi Arkin'dir. Arkin'in ekibe katılması Elena'nın kurtarılma şansını artıracaktır. Kurtarma ekibine yol gösteren Arkin kendini hayatını ikinci kez tehlikeye atar. Koleksiyoncu filmi tek part izleyenler aksiyonu ve gerilimi sonuna kadar hissedecekler.


Film 2012 yapımı olup 5 Nisan 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Serinin ikinci filmidir. Filmin orijinal adı The Collection’dır. Filmin yönetmenliğini Marcus Dunstan, Senaristliğini Marcus Dunstan ve Patrick Melton yapmıştır. Yapımcılığını ise Mickey Liddell üstlenmiştir. Filmin müziklerini Charlie Clouser bestelemiştir. ABD yapımı olan filmin türü aksiyon, gerilim ve korku şeklindedir. Koleksiyoncu filmi tek part HD izlemek isteyenler için süresi 1 saat 22 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Josh Stewart, Arkin rolüyle, Emma Fitzpatrick, Elena rolüyle, Christopher McDonald, Mr. Peters rolüyle, Lee Tergesen Lucello rolüyle, Tim Griffin, Dre rolüyle, Andre Royo, Wally rolüyle, Randall Archer, The Collector rolüyle, Brandon Molale, Lin rolüyle, Shannon Kane, Paz rolüyle, Erin Way, Abby rolüyle, Johanna Braddy, Missy rolüyle, Michael Nardelli, Josh rolüyle, Daniel Sharman, Basil rolüyle yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 6,1 puandır.

Koleksiyoncu Filminin Konusu

Film serinin ikinci filmidir. Bir önceki filmde koleksiyoncunun elinden kurtulan Arkin karakteri hastanededir. Koleksiyoncu ise işkencelerine kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez koleksiyoncu tarafından başı belada olan kişi Elena karakteridir. Elena bir gün arkadaşının ısrarı üzerine bir partiye katılır. Olacaklardan habersiz olan Elena partidedir. Partide dehşet verici anlar yaşanır. Elena dehşet anlarının içinden sağ çıkarak koleksiyoncunun eline düşer. Koleksiyoncu onu işkencelerini yaptığı yere götürür. Elena’nın babası kızından bir süre haber alamaz ve bunun üzerine kızını kurtarmak için her şeyi yapar. Oluşturulan kurtarma ekibine Arkin’in katılması istenir. Bu zamana kadar koleksiyoncunun elinden kurtulan teki kişi Arkin’dir. Arkin’in ekibe katılması Elena’nın kurtarılma şansını artıracaktır. Kurtarma ekibine yol gösteren Arkin kendini hayatını ikinci kez tehlikeye atar. Koleksiyoncu filmi tek part izleyenler aksiyonu ve gerilimi sonuna kadar hissedecekler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?