Karanlık Gölgeler Filmi Tek Part HD İzle
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (2)
6,2 IMDB Puanı 35 Görüntülenme

Karanlık Gölgeler Filmi Tek Part HD İzle

()
Film 15 Haziran 2012 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orijinal adı Dark Shadows şeklindedir. Filmin yönetmenliğini Tim Burton, senaristliğini John August, Dan Curtis Seth Grahame yapmıştır. Yapımcılığını Johnny Depp üstlenmiştir. Filmin müziklerini Danny Elfman bestelemiştir. ABD yapımı olan filmin türü korku, dram ve gizemdir. Karanlık Gölgeler filmi tek part HD izlemek isteyenler için filmin süresi 1 saat 53 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Johnny Depp, Eva Green, Johnny Lee Miller, Michelle Pfeiffer, Bella Heathcote, Chloe Grace Moretz, Gulliver Mcgrath, Helena Bonham Carter, Jackie Earle Haley, Hannah Murray, Thomas Mcdonell ve Christopher Lee yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 6,2'dir.

Karanlık Gölgeler Filminin Konusu
Collins ve Naomi adındaki çiftin Barnabas adında oğulları vardır. Aile yeni bir hayat için Amerika'ya giderler. Bir kıyı kentinde kendi imparatorluklarını kurarlar. Barnabas büyüyünce zengin ve çapkın bir delikanlı olur. Josettr Dupres adlı genç kıza aşık olur. Bu durum Angelique'yi kızdırır. Angelique bir cadıdır ve intikam için Barnabas'ı vampire dönüştürüp sonrada canlı şekilde gömer. Yaşanılan bir fırtına sonrası Barnabas mezardan kurtulur ancak aradan 200 yıl geçmiştir. İçinde bulunduğu zaman ona farklı ve yabancı gelir. Evine dönen Barnabas malikaneyi harabe şekilde bulur. Barnabas güvendiği bir ailenin evine gider ve orada yaşamaya başlar. Evdeki tuhaf halleri psikiyatri Dr. Julia'nın dikkatini çeker. Karanlık Gölgeler filmi tek part izlemek isteyenler Barnabas'ın tekrar ailesinin adını yaşatmak için yapacağı çabalara tanıklık edecekler.


Film 15 Haziran 2012 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orijinal adı Dark Shadows şeklindedir. Filmin yönetmenliğini Tim Burton, senaristliğini John August, Dan Curtis Seth Grahame yapmıştır. Yapımcılığını Johnny Depp üstlenmiştir. Filmin müziklerini Danny Elfman bestelemiştir. ABD yapımı olan filmin türü korku, dram ve gizemdir. Karanlık Gölgeler filmi tek part HD izlemek isteyenler için filmin süresi 1 saat 53 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Johnny Depp, Eva Green, Johnny Lee Miller, Michelle Pfeiffer, Bella Heathcote, Chloe Grace Moretz, Gulliver Mcgrath, Helena Bonham Carter, Jackie Earle Haley, Hannah Murray, Thomas Mcdonell ve Christopher Lee yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 6,2’dir.

Karanlık Gölgeler Filminin Konusu

Collins ve Naomi adındaki çiftin Barnabas adında oğulları vardır. Aile yeni bir hayat için Amerika’ya giderler. Bir kıyı kentinde kendi imparatorluklarını kurarlar. Barnabas büyüyünce zengin ve çapkın bir delikanlı olur. Josettr Dupres adlı genç kıza aşık olur. Bu durum Angelique’yi kızdırır. Angelique bir cadıdır ve intikam için Barnabas’ı vampire dönüştürüp sonrada canlı şekilde gömer. Yaşanılan bir fırtına sonrası Barnabas mezardan kurtulur ancak aradan 200 yıl geçmiştir. İçinde bulunduğu zaman ona farklı ve yabancı gelir. Evine dönen Barnabas malikaneyi harabe şekilde bulur. Barnabas güvendiği bir ailenin evine gider ve orada yaşamaya başlar. Evdeki tuhaf halleri psikiyatri Dr. Julia’nın dikkatini çeker. Karanlık Gölgeler filmi tek part izlemek isteyenler Barnabas’ın tekrar ailesinin adını yaşatmak için yapacağı çabalara tanıklık edecekler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?