Hobbit Filmini Tek Part Hd İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9,4 IMDB Puanı

Hobbit Filmini Tek Part Hd İzle

Toplamda 3 seriye sahip Hobbit filminin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin senaryosunu kaleme alan Peter Jackson, Guillermo del Toro, Fran Walsh ve Philippa Boyens’in ortak fikirleri ve hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak oluşturdukları bu eşsiz dünyaya Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin yönetmen koltuğunu da üstlenen Peter Jackson’ın özenle matematiksel hesaplarla yapılmış sıra dışı çekim planlarını birleştirerek seyircileri kendisine hayran bırakıyor. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin yapım yılı 2012 olup ABD, Yeni Zellanda çıkışlı 3 boyutlu, fantastik ve bilim kurgu türündeki bu film dünyada büyük ses getirerek 14 Aralık 2012 tarihinde seyircilerle buluştuktan sonra efsaneler arasında yerini almış ve güncelliğini korumaktadır. 169 dakikalık Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin oyuncu kadrosunda Elijah Wood, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Ian Mckellen ve Sherlok, Dr. Strange gibi rollerle gönlümüze taht kuran Benedict Cumberbatc karakterlere hayat vermektedir.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Filminin Konusu

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin karakteri olan Bilbo Baggins The Shire’da rutin ve monotanlaşmış sıkıcı hayatına devam ederken bir gece kapısı çalar ve kapıyı açmasıyla karşısında kendisini büyücü Gandalf olarak tanıtan birisi girer. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin baş karakteri olan Bilbo Baggins’in şoku istese de uzun sürmez çünkü önlerinde Ejderha Smaug’un zamanındaki cücelerin çalmış olduğu hazineyi savaşçı Thorin’in emri altında olan 13 cüceyle birlikte bedensel ve manevi güçlerini birleştirerek zorlu bir yolculuğa çıkmalı ve Dev Örümcekler, Tehlikeli Büyücüler, Orklar, Ölümcül Warglar ve Goblin’lerle mücadele etmek üzere maceranın ilk adımlarını atması gerekmektedir. Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter gibi filmleri seviyor ve o tarzda filmler arıyor bulamıyorsanız, Hobbit üçlüsüne şans verin deriz! Bu seriye şans vermek için öncelikle ilk Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filmini izleyerek başlayabilirsiniz.

Toplamda 3 seriye sahip Hobbit filminin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin senaryosunu kaleme alan Peter Jackson, Guillermo del Toro, Fran Walsh ve Philippa Boyens’in ortak fikirleri ve hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak oluşturdukları bu eşsiz dünyaya Hobbit 1 , Beklenmedik Yolculuk filminin yönetmen koltuğunu da üstlenen Peter Jackson’ın özenle matematiksel hesaplarla yapılmış sıra dışı çekim planlarını birleştirerek seyircileri kendisine hayran bırakıyor. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin yapım yılı 2012 olup ABD, Yeni Zellanda çıkışlı 3 boyutlu, fantastik ve bilim kurgu türündeki bu film dünyada büyük ses getirerek 14 Aralık 2012 tarihinde seyircilerle buluştuktan sonra efsaneler arasında yerini almış ve güncelliğini korumaktadır. 169 dakikalık Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin oyuncu kadrosunda Elijah Wood, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Ian Mckellen ve Sherlok, Dr. Strange gibi rollerle gönlümüze taht kuran Benedict Cumberbatc karakterlere hayat vermektedir.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Filminin Konusu

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin karakteri olan Bilbo Baggins The Shire’da rutin ve monotanlaşmış sıkıcı hayatına devam ederken bir gece kapısı çalar ve kapıyı açmasıyla karşısında kendisini büyücü Gandalf olarak tanıtan birisi girer. Hobbit 1 , Beklenmedik Yolculuk filminin baş karakteri olan Bilbo Baggins’in şoku istese de uzun sürmez çünkü önlerinde Ejderha Smaug’un zamanındaki cücelerin çalmış olduğu hazineyi savaşçı Thorin’in emri altında olan 13 cüceyle birlikte bedensel ve manevi güçlerini birleştirerek zorlu bir yolculuğa çıkmalı ve Dev Örümcekler, Tehlikeli Büyücüler, Orklar, Ölümcül Warglar ve Goblin’lerle mücadele etmek üzere maceranın ilk adımlarını atması gerekmektedir. Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter gibi filmleri seviyor ve o tarzda filmler arıyor bulamıyorsanız, Hobbit üçlüsüne şans verin deriz! Bu seriye şans vermek için öncelikle ilk Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filmini izleyerek başlayabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?