Hayalet Full HD İzle
5.2
Your Vote:
Voting: 5.2 /10 (5)
99 Views

Hayalet Full HD İzle

Ünlü oyuncu Demi Moore’un en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülecek kadar başarılı bir performans çizdiği Hayalet (Ghost) sinema salonlarındaki yerini aldığında doksanlar yeni başlamıştı. Patrick Swayze’nin güzel aktriste eşlik ettiği filmin yönetmenliğini yapan isim ise Jerry Zucker.

Filmde Sam ve Molly’nşn baş döndürücü aşk hikayesini izliyoruz. New York’ta yaşayan ve herkesin imrenerek baktığı örnek bir çift olan Sam ve Molly hazin bir olay yaşarlar. Sam, kalabalık ortasında cüzdanını çalmaya çalışan bir sokak serserisine direnç gösterince bıçaklanır ve hayatını kaybeder. Derin bir yas içine giren Molly, hayatının aşkını kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken hayatına adapte olmakta güçlük çeker. Sam ise olağanüstü bir şekilde ölümle yaşam arasında sıkışıp kalır. Ruhu bedenini terk eder ancak ruhlar alemine henüz geçmemiştir. Canlıların arasında durmaya devam eden ruh, hiçbir canlıyla iletişim kuramaz. Yani onları görebilir duyabilir ama diğer canlılar onunla hiçbir şekilde etkileşime geçemez. Öldükten sonra sevgilisinin etrafından dolanmaya devam eden Sam, geride bıraktığı kadının nasıl acı dolu günler geçirdiğine gözleriyle şahit olur ancak sıkışıp kaldığı bu alemde onunla temas edemez. Peki eğer aşkın gücü her şeye kadirse, birbirini bu kadar seven iki kişi bu gerçek üstü tabuyu yıkabilecek midir?

En duygusuz insanın bile içini ısıtmayı başaracak kadar etkili bir anlatıma sahip olan Hayalet, doksanlı yılların en popüler filmlerinden biri olmuştur. Ayrıca belki filmin de ötesine geçen bir de şarkıya sahiptir. Righteous Brothers imzalı olan Unchained Melody isimli şarkı, filmi izlerken tüylerinizi diken diken eder.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?