Grizzly Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
22 Görüntülenme

Grizzly Filmi Tek Part HD İzle


Grizzly filmi tek part HD izle filminin orijinal ismi ‘İnto The Grizzly Maze’ olarak bilinmektedir. Korku, aksiyon ve macera türlerini içeriğinde barındıran Grizzly filmi Amerikan yapımı bir filmdir. 2014 yılında tüm dünyada gösterime giren bu filmin ülkemizde gösterim tarihi ise 27 şubat 2015’tir. Grizzly aslında İngilizcede Kuzey Amerika Boz Ayısı olarak bilinmektedir. Bu filmde Grizzly ormanda tehlikeli ve insanlara zarar veren vahşi bir ayı olarak işlenmektedir.

Grizzly filminin yönetmenliğini David Hackl üstlenmiştir. Filmin senaryosu J. R. Reher ve Guy Moshe’ye aittir. Filmin yapımcıları ise Paul Schiff, Tai Duncan ve Hadeel Reda’dır. Filmin başrolünde Michelle karakterini Piper Perabo, Rowan karakterini James Marsden, Douglas karakterini Billy Bob Thornton ve Beckett karakterini ise Thomas Jane canlandırmıştır. Grizzly filminin İMDb puan türünde değeri 10 üzerinden 5,3 ile puanlanmıştır. Filmin beyaz perdede gösterim süresi 1 saat 34 dakikadır.

Grizzly Filminin Konusu

Grizzly filminin konusunu yıllar sonra Alaska’ya geri dönen iki erkek kardeşin ormanda beklemedikleri olaylarla karşılaşması konu edinmektedir. Bu iki kardeş Alaska’daki ormanlık alanda bulunan evlerinden iki günlük orman yolculuğuna çıkmıştır. Fakat ters giden bazı şeyler vardır. Ormanda duydukları garip sesleri ve gördükleri koca ayak izleri anlamlandırmaya çalışsalar da buraların eskileri olan iki kardeş Grizzly ile karşılaşacaklarına asla ihtimal vermemektedir. Grizzly bu bölgede yaşayan ve katil olarak bilinen boz ayının ismidir. Bu huzursuz ayı insanlara zarar vermesiyle o bölgede yaşayanlarca efsaneleşmiş bir hayvandır. Kurgusu gayet klişe olsa da yaşanan macera ve beklenmedik olaylar zinciri izleyenlere aksiyon dolu anlar yaşatmaktadır. Grizzly filmi tek part HD izle filminde yapay olarak kullanılan ayı sahneleri gerçekten uzak olarak değerlendirilip eleştirilse de macera yüklü sürükleyici sahneler sizi fazlasıyla sarmakta ve heyecan filmin başından sonuna kadar bir an olsun eksilmemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?