Görev Türk Filmi Tek Part HD İzle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (8)
2,7 IMDB Puanı 81 Görüntülenme

Görev Türk Filmi Tek Part HD İzle

Film 2013 yılı yapımıdır. Filmin yönetmenliğini Ergün Mercan ve Banu Kaptanoğulları yapmıştır. Senaristliğini Banu Kaptanoğulları, yapımcılığını ise Ersen Mercan yapmıştır. Türk yapımı olan filmin türü polisiye ve dramdır. Görev Türk filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 30 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Doğuş, Ferhat rolüyle, Cemre Çimen, Mert rolüyle, Şirin Yıldırım, Buse rolüyle, Özge Pirçek, Ecrin rolüyle, Murat Soydan, Emniyet Müdürü rolüyle, Hakan Akgün, Eyüp rolüyle, Gökhan Yavuz, Usta rolüyle, Gülşah Kara Seda rolüyle, Burak Kimyager, Vural rolüyle, Teoman Ayık, Tahsin rolüyle, Eyüp Özbaltacı Derman rölüyle yer almışlardır. Film sinemalar.com'da 2,7 puana sahiptir.

Görev Türk Filminin Konusu

Filmde Tahsin Cinayet masada Başkomiserdir. Tahsin'in ekibinde Emre, Buse, Ferhat ve Ecrin vardır. Ekip gerçekleşen bir çocuk cinayetini çözmeye çalışır. Ancak çözmeye çalıştıkları cinayet onları başka durumlara götürür. Cinayetin çözülmesi sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Buldukları her yeni şey Başkomiser Tahsin'in kızının ölüm nedenine götürmektedir. İşler daha da karışmaya başlayacaktır. Usta ve Başkomiser arasında da düşmanlık vardır. Bu düşmanlıktan kaynaklı olarak ekip olayların sonuna doğru yaklaşacaktır. Tüm bu olayların aydınlatılmasının yanı sıra filmde Ferhat'ın aşk hikayesi de göze çarpar. Film bir yandan polisiye iken bir yandan da duygusallığın yer aldığı Ferhat'ın aşkı kısmıdır. Olayları açıklığa kavuşturmak isteyen ekip bir yandan koşuşturmacanın için çözüm yolları ararken oradan oraya savrulmayı bir yandan duygusallığıyla izleyicilere iki farklı duygunun birlikteliğini harmanlayarak sunmuşlardır. Görev Türk filmi tek part izlemek isteyenler sonunu merak edecekleri bir yolculuğa çıkacaklardır.


Film 2013 yılı yapımıdır. Filmin yönetmenliğini Ergün Mercan ve Banu Kaptanoğulları yapmıştır. Senaristliğini Banu Kaptanoğulları, yapımcılığını ise Ersen Mercan yapmıştır. Türk yapımı olan filmin türü polisiye ve dramdır. Görev Türk filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 30 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Doğuş, Ferhat rolüyle, Cemre Çimen, Mert rolüyle, Şirin Yıldırım, Buse rolüyle, Özge Pirçek, Ecrin rolüyle, Murat Soydan, Emniyet Müdürü rolüyle, Hakan Akgün, Eyüp rolüyle, Gökhan Yavuz, Usta rolüyle, Gülşah Kara Seda rolüyle, Burak Kimyager, Vural rolüyle, Teoman Ayık, Tahsin rolüyle, Eyüp Özbaltacı Derman rölüyle yer almışlardır. Film sinemalar.com’da 2,7 puana sahiptir.

Görev Türk Filminin Konusu

Filmde Tahsin Cinayet masada Başkomiserdir. Tahsin’in ekibinde Emre, Buse, Ferhat ve Ecrin vardır. Ekip gerçekleşen bir çocuk cinayetini çözmeye çalışır. Ancak çözmeye çalıştıkları cinayet onları başka durumlara götürür. Cinayetin çözülmesi sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Buldukları her yeni şey Başkomiser Tahsin’in kızının ölüm nedenine götürmektedir. İşler daha da karışmaya başlayacaktır. Usta ve Başkomiser arasında da düşmanlık vardır. Bu düşmanlıktan kaynaklı olarak ekip olayların sonuna doğru yaklaşacaktır. Tüm bu olayların aydınlatılmasının yanı sıra filmde Ferhat’ın aşk hikayesi de göze çarpar. Film bir yandan polisiye iken bir yandan da duygusallığın yer aldığı Ferhat’ın aşkı kısmıdır. Olayları açıklığa kavuşturmak isteyen ekip bir yandan koşuşturmacanın için çözüm yolları ararken oradan oraya savrulmayı bir yandan duygusallığıyla izleyicilere iki farklı duygunun birlikteliğini harmanlayarak sunmuşlardır. Görev Türk filmi tek part izlemek isteyenler sonunu merak edecekleri bir yolculuğa çıkacaklardır.

 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?