Gizli Kimya / Upstream Color Filmi Tek Part HD İzle
8.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.3 /10 (4)
6.7 IMDB Puanı 40 Görüntülenme

Gizli Kimya / Upstream Color Filmi Tek Part HD İzle

()
Film 5 Nisan 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orjinal adı Upstream Color. Yönetmenliğini, senaristliğini ve görüntü yönetmenliğini Shane Carruth yapmıştır. Shane Carruth filmin oyuncular ve kurgusu arasında da yerini almıştır. ABD yapımı olan Gizli Kimya - Upstream Color filmi tek parça HD izlemek isteyenler için film 1 saat 36 dakikadır. Filmin yapımcılığını Meredith Burke, Shane Carruth, Scott Douglass, Casey Gooden, Brent Goodman yapmıştır. Film bilim kurgu, gizem ve dram türünde değerlendirilir. Filmin oyuncuları, Kevin A. Green, Meredith Burke, Jeff Fenter, Jack Watkins, Charles Reynolds, Kerry McCormick, Shane Carruth, Amy Seimetz, Mollie Milligan, Ted Ferguson, Leticia Magana, Carolyn King, Ben LeClair, Karen Jagger ve Lynn Blackburn isimler yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 6.7'dir.

Gizli Kimya filminin konusu

Bir adam seçtiği kurbanları kaçırarak onlara işkence yapmaktadır. Kaçırdığı kurbanlarını hipnotize eden adam kurbanlarının mal varlığını almaktadır. Kendilerine gelen kurbanlar yaşanılan hiçbir şeyi hatırlamazlar. Kendileriyle ilgili bir şey hatırlamayan kişiler hayata yeniden başlarlar. Kris isimli kadın da kaçırıldıktan sonra birçok işkenceye maruz kalır. Kris tüm benliğini unutarak sanrılar görmeye başlar. Kris bu ruh halindeyken onunla benzer durumda olan sıkıntılar çeken Jeff'le tanışır. Jeff ile Kris kendilerini bu hale getiren kişiyi aramaya başlarlar. O sırada adam ise diğer kurbanlarını çiftlikte gözlemlemeye ve deneylerini yapmaya devam eder. Bir yandan da Jeff ve Kris birbirlerine destek olmaya çalışırlar ancak yaşadıkları şeyler onlar için çok zordur. Gizli Kimya filmi tek part izlemek isteyenler dramın ve bilim kurgunun iç içe geçtiği bu filmde gizem dolu anlar yaşayacaklar.


Film 5 Nisan 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin orjinal adı Upstream Color. Yönetmenliğini, senaristliğini ve görüntü yönetmenliğini Shane Carruth yapmıştır. Shane Carruth filmin oyuncular ve kurgusu arasında da yerini almıştır. ABD yapımı olan Gizli Kimya – Upstream Color filmi tek parça HD izlemek isteyenler için film 1 saat 36 dakikadır. Filmin yapımcılığını Meredith Burke, Shane Carruth, Scott Douglass, Casey Gooden, Brent Goodman yapmıştır. Film bilim kurgu, gizem ve dram türünde değerlendirilir. Filmin oyuncuları, Kevin A. Green, Meredith Burke, Jeff Fenter, Jack Watkins, Charles Reynolds, Kerry McCormick, Shane Carruth, Amy Seimetz, Mollie Milligan, Ted Ferguson, Leticia Magana, Carolyn King, Ben LeClair, Karen Jagger ve Lynn Blackburn isimler yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 6.7’dir.

Gizli Kimya filminin konusu

Bir adam seçtiği kurbanları kaçırarak onlara işkence yapmaktadır. Kaçırdığı kurbanlarını hipnotize eden adam kurbanlarının mal varlığını almaktadır. Kendilerine gelen kurbanlar yaşanılan hiçbir şeyi hatırlamazlar. Kendileriyle ilgili bir şey hatırlamayan kişiler hayata yeniden başlarlar. Kris isimli kadın da kaçırıldıktan sonra birçok işkenceye maruz kalır. Kris tüm benliğini unutarak sanrılar görmeye başlar. Kris bu ruh halindeyken onunla benzer durumda olan sıkıntılar çeken Jeff’le tanışır. Jeff ile Kris kendilerini bu hale getiren kişiyi aramaya başlarlar. O sırada adam ise diğer kurbanlarını çiftlikte gözlemlemeye ve deneylerini yapmaya devam eder. Bir yandan da Jeff ve Kris birbirlerine destek olmaya çalışırlar ancak yaşadıkları şeyler onlar için çok zordur. Gizli Kimya filmi tek part izlemek isteyenler dramın ve bilim kurgunun iç içe geçtiği bu filmde gizem dolu anlar yaşayacaklar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?