Ghost Shell Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 26 Görüntülenme

Ghost Shell Filmi Tek Part HD İzle

Ghost İn the Shell filmi 1995 yılında animasyon türünde izleyiciler ile buluşmuştur. Vizyona girdiğinde izlenme oranlarıyla tatmin edici olmasa da o dönemde çıkan animasyonlar karşılaştırıldığında kendisine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır. Filmin 2017 yılında uyarlanan yeni versiyonu fantastik bilim kurgu türünde tekrar izleyici ile buluşmuştur. 2017 yılında çıkan Ghost in The Shell filminin başrolünde ünlü Hollywood oyuncusu Scarlett Johansson yer almıştır.

Ghost Shell Filmi Tek Part HD İzle filminin yönetmeliğini Japon yönetmen Mamoru Oshii yapmıştır. Yönetmen ülkesinde anime filmleri alanında üstad olarak gösterilmektedir. Ghost Shell filminin süresi 1 saat 23 dakikadır. Ghost İn The Shell, İMDb puan türüne göre 10 üzerinden 8 puan ile yüksek bir puana sahiptir. Film suç, aksiyon ve animasyon türlerini içeriğinde barındırmaktadır.   Ghost Shell Filmi Tek Part HD İzle filminin seslendirenleri de yönetmenleri gibi japon oyunculardan oluşmakta; Atsuko Tanaka,  Akio Ohtsuka,  Tamio Ôki,  Iemasa Kayumi,  Kôichi Yamadera bunlardan bazıları.

Ghost Shell Filminin Konusu
Ghost İn The Shell filmi konu olarak geleceği anlatır. 2029 yılı şimdilerde çok uzun gelmese de 90 yıllar için uzun bir gelecektir. Dünya artık teknolojinin kontrolünde hareket etmektedir. Japonya ‘da polisler süper güçlü ve her yere download olabilmekte dünya aynı bir sanal ortam havasında varlığını devam ettirmektedir. Japon dışişleri tarafından oluşturulan Project 2501 kodlu bir ajan sağladığı birliler ışığında artık kendine yeni bir kimlik ve yeni bir beden arayışına girer. Kendisine Kuklacı olarak bir isim bulur ve bu şekilde yaşamaya başlar. Bunu öğrenen hükümet yetkilileri ise ajanın bulunması ve yok edilmesi için peşine iki ajan takarlar. Konusunun aksiyon barındırması izleyiciyi ilk dakikadan itibaren etkisine alacaktır. 90’ların bilgi birikimiyle hazırlanan Ghost İn The Shell filmi eski olsa da izleyiciyi gelecekte yolculuk yapıyor hissini sonuna kadar yaşatmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?