Gezegen 51 Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Gezegen 51 Filmi Tek Part HD İzle

Yönetmen:

Gezegen 51 filmi animasyon, bilim kurgu türünde bir film olma özelliği göstermektedir. Filme hayali bir gezegendeki yaşam anlatılır. Gezegen 51 filmi İngiliz ve İspanyol ortak yapımıdır. Film gösterime 18 Haziran 2010 tarihinde girmiştir. Gezegen 51 Filmi Tek Part HD İzle süresi 1 saat 30 dakikadır. Filmin İMDb puan türündeki değeri 10 üzerinden 6,1 olarak puanlanmıştır. Film 105 milyon dolarlık gişe hasılatıyla yapımcıları olan Ilion Animation Studios, TriStar Pictures şirketlerine getiri sağlamıştır.

Filmin yönetmeni Jorge Blanco’dur. Filmin yapımcıları ise Ignacio Pérez Dolset, Guy Collins’dir. Oyunculardan Dwayne Johnson; ‘Kaptan Charles Baker’ı, Jessica Biel; ‘Neera’yı, Gary Oldman ise ‘General Grawl’ Justin Long ise ‘Lem’ karakterini seslendirmiştir. Oyuncu seslendirmeleri görüldüğü üzere ünlü Hollywood oyuncuları tarafından gerçekleşmiştir. Film bütçe olarak 80 milyon doları bulan kaynağıyla İspanyolların en pahalı filmleri arasına girmiştir.

Gezegen 51 Filminin Konusu
Gezegen 51 Filmi Tek Part HD İzle konu olarak bir gezegende yaşanan mutlu mesut bir hayatı konu edinmektedir. 1950’lerdem kalma her şeyin bir düzende olduğu müreffeh Amerikan Rüyası, Gezegen 51’de konu edinmiştir. 51. Gezegen herkesin mutlu olduğu çocukların neşeli bir biçimde hayatına devam ettikleri bir yer olarak tasarlanmıştır. Lem ve Neera bu gezegende yaşayan iki gençtir. Lem, Neera’dan hoşlanmakta ve birlikte güzel bir gelecek kurmayı hayal etmektedir. Ancak bu güzel gezegen bir gün beklenmedik bir misafir ile karşılaşır. Kaptan Charles Baker uzay gemisiyle tam da bu yeşil canlıların bahçesine hızlı ve umarsız bir iniş yapmıştır. Kaptan indiği bu gezegene kazanılmış topraklar edasıyla bayrağını diker ve daha önce hiç görmediği bu yeşil yaratıklarla karşılaşması bir olur. Dünyanın uzaylılar tarafından işgali artık izleyici için normaldir. Bunun aksi bir dünyalının gidip uzaylıların gezegenini işgal etmesidir. İki tarafında türlü korkularına rağmen Lem ve Kaptan tanışır. Güzel bir dostluk kurar. Teknolojik grafiklerin mükemmelliği ile animasyonun seyir zevki bir hayli fazladır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?