Gerçeğin Peşinde Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,9 IMDB Puanı

Gerçeğin Peşinde Filmi Tek Part HD İzle

Gerçeğin Peşinde, yönetmen Asger Leth'in polisiye ve gerilim tadında ilk uzun metrajlı sinema filmidir. 13 Ocak 2012 tarihinde sinema severlerle buluşan yapım tipik bir Hollywood filmi olma özelliği taşıyor. 1 saat 42 dakika süren Gerçeğin Peşinde filmini tek part HD izlemek isteyenler için imdb puanının 7,9/10 olduğunu not düşelim. Senaryosunu, Pablo Fenjves, Jon Hoeber, Erich Hoeber’ın üstlendiği macera dolu “Gerçeğin Peşinde”’nin başrollerini ise; Avatar'ın Jake'i olarak tanıdığımız Sam Worthington ve Paul Haggis'in Kaçış Planı filminde hafızalarda yer edinen güzel oyuncu Elizabeth Banks paylaşmışlar. Diğer oyuncu kadro ise; Génesis Rodríguez ve Jamie Bell’den oluşuyor.

Gerçeğin Peşinde Filminin Konusu
Aksiyon ve macera dolu Gerçeğin Peşinde Filmini, Tek Part HD İzle ile izlemek isteyenler için filmin konusunu şöyle özetleyebiliriz. Nick Cassidy rolüyle izlediğimiz Sam Worthington, kendisini yıllarca mesleğine adamış olmasına rağmen görevinden ihraç edilmiş eski bir polis memurudur. Başına gelen bu olayı gururuna yediremeyen Nick, Manhattan'da bir otelin çatı katına çıkarak masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunmaya karar verir. Ancak olay yerinde görgü tanıdığı bir kadının çığlığı üzerine New York Polis Departmanı'ndan görevlendirilen bir ekip olay yerine gelir ve psikolog polis memuru Lydia Anderson, rolüyle izleyeceğimiz Elizabeth Banks, Nick'i ikna edip çatıdan indirmesi için görevlendirilir. Bu arada Nick, gerçekleştirmek istediği intihar girişimi ile ana caddeye basınla birlikte büyük bir insan kalabalığı toplayıp, dikkatleri üzerine çekmeyi de başarmıştır. Fakat bu intihar girişimi aslında büyük bir elmas soygununu rahatça gerçekleştirmek için planlanmış bir oyundan ibarettir. Nick, haksızlığa uğrayarak görevden alındığını iddia eder; yaptığı intikam planı da zekice kurgulanmıştır.

Gerçeğin Peşinde, yönetmen Asger Leth’in polisiye ve gerilim tadında ilk uzun metrajlı sinema filmidir. 13 Ocak 2012 tarihinde sinema severlerle buluşan yapım tipik bir Hollywood filmi olma özelliği taşıyor. 1 saat 42 dakika süren Gerçeğin Peşinde filmini tek part HD izlemek isteyenler için imdb puanının 7,9/10 olduğunu not düşelim. Senaryosunu, Pablo Fenjves, Jon Hoeber, Erich Hoeber’ın üstlendiği macera dolu “Gerçeğin Peşinde”’nin başrollerini ise; Avatar’ın Jake’i olarak tanıdığımız Sam Worthington ve Paul Haggis’in Kaçış Planı filminde hafızalarda yer edinen güzel oyuncu Elizabeth Banks paylaşmışlar. Diğer oyuncu kadro ise; Génesis Rodríguez ve Jamie Bell’den oluşuyor.

Gerçeğin Peşinde Filminin Konusu

Aksiyon ve macera dolu Gerçeğin Peşinde Filmini, Tek Part HD İzle ile izlemek isteyenler için filmin konusunu şöyle özetleyebiliriz. Nick Cassidy rolüyle izlediğimiz Sam Worthington, kendisini yıllarca mesleğine adamış olmasına rağmen görevinden ihraç edilmiş eski bir polis memurudur. Başına gelen bu olayı gururuna yediremeyen Nick, Manhattan’da bir otelin çatı katına çıkarak masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunmaya karar verir. Ancak olay yerinde görgü tanıdığı bir kadının çığlığı üzerine New York Polis Departmanı’ndan görevlendirilen bir ekip olay yerine gelir ve psikolog polis memuru Lydia Anderson, rolüyle izleyeceğimiz Elizabeth Banks, Nick’i ikna edip çatıdan indirmesi için görevlendirilir. Bu arada Nick, gerçekleştirmek istediği intihar girişimi ile ana caddeye basınla birlikte büyük bir insan kalabalığı toplayıp, dikkatleri üzerine çekmeyi de başarmıştır. Fakat bu intihar girişimi aslında büyük bir elmas soygununu rahatça gerçekleştirmek için planlanmış bir oyundan ibarettir. Nick, haksızlığa uğrayarak görevden alındığını iddia eder; yaptığı intikam planı da zekice kurgulanmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?