General Commander
Your Vote:
Be the first to rate.
3.3 IMDB Rating 693 Views

General Commander

(ABD)

Director:

Philippe Martinez, Ross W. Clarkson

Stars:

Sonia Couling, Byron Gibson, Soraya Torrens, Mica Javier, Jai Day, Megan Brown Martinez,, Evgeniya Akhremenko, Billy Ray Gallion, Edoardo Costa, Ruben Maria Soriquez, Ron Smoorenburg
General Commander filmi 28 Mayıs 2019’da doğrudan DVD halinde çıktı. Philippe Martinez tarafından hem yazılmış hem de yönetilmiştir. Ayrıca Philippe Martinez filmin yapımını da üstlenmiştir. Yönetmenlik koltuğunu Ross W. Clarkson ile paylaşırken yazarlık kalemini senaryoda Lisa Gabriel ile paylaşmıştır. General Commander filmi dili İngilizce olan Amerikan yapımı bir filmdir. Filmin uzunluğu ise 1 saat 25 dakikadır. Attrition ve Tehlikeli Soygun filmlerindeki başarısı ile adından söz ettiren oyuncu Steven Seagal filmin başrolünü oynamaktadır. Filmin diğer oyunculuklarını ise Sonia Couling, Byron Gibson, Soraya Torrens, Mica Javier, Jai Day, Megan Brown Martinez,, Evgeniya Akhremenko, Billy Ray Gallion, Edoardo Costa, Ruben Maria Soriquez, Ron Smoorenburg üstlenmektedir. Film aksiyon macera türündedir. Bu aksiyonu hissetmemizi sağlayan müziklerinin bestecisi ise Bruno Brugnano’dur. Çekimleri Filipinler'de olan filmin imbd puanı ise 3.3’dür.
General Commander Filminin Konusu
GRS operatörü Jake Alexander ve yeni işe alınmış ekibi suçluların peşine düşer. Bu ekipte ise Sonia Dekker, Tom Benton, Maria Lopez ve Ben Harrison vardır. Bu tehlikeli ve kötü olan suçluların peşine düşmelerinde yalnız değildirler. Hong Kong milyarderi Katarina Sokolov’un mali yardımcıları olur. Peşine düştükleri suçlu ise silah tüccarı Gino Orsetti’dir. Genç ekibin de kendi arasında yaşadığı bazı olaylar gerçekleşir. Bir nevi takım hikâyesidir aslında. Taylan’da gerçekleşir bu macera dolu aksiyon.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?