Gayaya Dönüş Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,2 IMDB Puanı 11 Görüntülenme

Gayaya Dönüş Filmi Tek Part HD İzle

()
Amerikan yapımlarının tekelinde bulundurduğu düşünülmeye başlanan animasyon türüne başka devletlerde katkı sunmaya başlamıştır. Gayaya Dönüş filmi Alman, İspanyol ve İngiliz ortak yapımı olarak izleyici ile buluşmuştur. Filmin orijinal adı ‘Back To Gaya’dır. Film masaldan uyarlanmış bir canlı sinema örneğidir. Gayaya Dönüş Filmi Tek Part HD İzle 2004 yılında Avrupa’dan tüm dünyaya ulaştırılmıştır. Filmin süresi 1 saat 31 dakikadır. Animasyon türüne bağlı filmde fantastik ve masalsı ögelerde kullanılmıştır. Gayaya Dönüş filmi İMDb’ye puan verenler tarafından 10 üzerinden 5,2 ile puanlanmıştır.

Filmin yönetmenliğini Holger Tappe ve Lenard Fritz Krawinkel yapmıştır. Michael Kamen’de Gayaya Dönüş Filminin müziklerini bestelemiştir. Filmin karakterlerine bakacak olursak Albert Drollinger karakterini seslendiren ünlü oyuncu Patrick Stewart’tır. Alanta karakterinin seslendiricisi ise İngiliz oyuncu Emily Watson’dur. Jan Berger, Don McEnery, Bob Shaw ise filmin senaristlerindendir.

Gayaya Dönüş Filminin Konusu

Gayaya Dönüş Filmi Tek Part HD İzle konu olarak masalsı kahramanların başından geçen olayların fantastik ögelerle desteklenerek izleyiciyle buluşturulmasıdır. Boo, Zino ve Snurk’lar filmin ana kahramanlarını oluştururlar. Bu kahramanlar fantastik ögelerle icat edilmiş türlerdir. Aynı masallarda olduğu gibi uzaklarda kimselerin bulunmadığı ormanın en gizli yerinde yaşar Snurk’lar. Boo ve Zino sıkı arkadaştırlar. İkisinin bu masal dünyasındaki eğlenceli ve bir o kadar da macera dolu hikayesi masalsı müzikler ve teknolojik animasyonlar ile daha canlı bir şekilde izleyiciyle buluşmaktadır. Gayaya Dönüş filminde, Gaya halkının başından geçen olaylarda filmin işleyişini şekillendirir. Zino, Gaya halkının sevgi ve beğenisini kazanmış bir Sturk olmasına karşın onunda her masalda olduğu gibi düşmanları mevcuttur. Bu iktidar savaşını acaba kim kazanacaktır?

Gayaya Dönüş Filmi 2008 yılında İspanya’da düzenlenen ve İspanyol sinemasının önemli prestij ödüllerinden olan Goya Animasyon ödüllerinde ‘En İyi Animasyon’ dalında ödüle layık görülmüştür.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?