Garfield Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,0 IMDB Puanı 6 Görüntülenme

Garfield Filmi Tek Part HD İzle

Yönetmen:

Oldukça rahat tavırları, tombulluğu, iştahı ve oburluğu ve olaylar karşısındaki hınzır fikirleriyle herkesin çocuk dizilerinden bildiği sevimli kedi Garfield, Garfield filminin ana teması olarak işlenmekte. Garfield, yapımcı Jim Davis’in çizgi romanlarının dizi olarak beğeni toplamasıyla 2004 yılında film fikrine dönüşmüş. Animasyon türünde sinemaseverlerle buluşan filmde komediyi ana unsur olarak görmek mümkün. Garfield Filmi Tek Part HD İzle de Garfield dışında bütün karakterler gerçek kişilerden oluşmuş sadece Garfield karakterinde bilgisayarlara özgü animasyon tekniklerden yararlanılmış.

Peter Hewitt Garfield filminin yönetmenliğini üstlenmekte. Filmin seslendirenlerine bakacak olursak Garfield’ı ‘Bill Murray’ usta işi bir tonla izleyici ile buluşturmakta. Garfield’ın sahibi Jon Arbuckle karakterini ‘Breckin Meyer’, veteriner karakterindeki Liz  ise ‘Jennifer Love Hewitt’in sesiyle hayat bulmakta. Garfield Filmi Tek Part HD İzle beyaz perdede 1 saat 20 dakika ile gösterime sunulmuştur. Garfield filmi yapımcıları Jim Davis, John Davis’e 200 milyon dolarlık gişe hasılatı kazandırmıştır. Garfield filminin İMDb puanı; 10 üzerinden 5 olarak oylanmıştır.

Garfield Filminin Konusu
Garfield filmi televizyonlarda bolca gösterimi yapılan çizgi dizi ‘Garfield’ ın başrolünde oluşturulmuş bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkmakta. Fakat filmin tek animasyon karakterinin ‘Garfield’ olması yönüyle de film farklı bir mizaca sahip. Garfield için dünyanın en tembel kedisidir desek yanılmış olmayız. Yediği önünde yemediği arkasında olmasına rağmen sahibi Jon Arbuckle’nin yemeğinde gözü olan kontrole gittiği veteriner Liz’e asılmaktan da geri duymayan oldukça öz güven sahibi bu kedinin hükümranlığı sahibinin eve Odie adında bir köpek almasıyla sona erer. Garfield Odie ile anlaşamasa da bir gün Odie kaçırılır ve Garfield bu duruma kendinin sebep olduğunu düşünür. Garfield filmi kedinin Odie’yi tekrar eve getirmeye çalıştığı macera dolu serüveni anlatmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?