Futurama Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8,3 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Futurama Filmi Tek Part HD İzle

()
Futurama filmi 1999-2013 yılları arasında animasyon dizisi olarak Amerikan televizyonlarda boy göstermiş ve 2007 yılında uzun metrajlı olarak film kategorisinde izleyiciyle buluşmuştur. Televizyonlarda yaklaşık 20 dakika olarak gösterilen dizinin film süresi 1 saat 29 dakikadır. Futurama Filmi Tek Part HD İzle diğer animasyonlardan farklı olarak 27 Kasım 2007 tarihinde sinemalarda gösterime girmemiş yalnızca DVD versiyonuyla izleyici ile buluşmuştur. Bu alanda sinema gösterimi olmadan filmin DVD’sinin çıkması örnek olarak bir ilktir.

Futurama Filmi orijinal ismiyle ‘Bender's Big Score!’ ve ‘Bender’s Game’ ismiyleriyle bilinmektedir. Filmin yönetmenliği Dwayne Carey-Hill yapmaktadır. Film müzikleriyle de ön plana çıkmıştır. Futurama filminin müziklerinin bestecisi ise Christopher Tyng’dir. Billy West, John DiMaggio ve Al Gore filmin seslendirici oyuncularındandır. ABD yapımı olan filmin İMDB puanı 10 üzerinden 8,3 ile oldukça yüksek bir puana sahiptir.

Futurama Filminin Konusu
Kimilerine göre Futurama dizinin biraz uzatılmış hali gibi gelse de film Bender isimli robotun başından geçen macerayı konu edinmekte. Bender kurgusal bir robot olmasının yanında aynı zamanda suçlularla mücadele eden bir karakterdir. Futurama Filmi Tek Part HD İzle de Bender komikliğinin yanında alkolik, küfürlü konuşan, kumarbaz ve sürekli sigara kullanan bir role bürünmüştür. Fry’da Bender gibi filmin ana karakterlerindendir. Billy West tarafından seslendirilmektedir. Fry pizza dağıtıcısı olan ortalama bir insandır. 1999 yılı yılbaşı gecesi laboratuvarda yanlışlıkla dondurulur. Uyandığında ise çok uzun zaman geçmiştir; 1000 yıl kadar. Futurama animasyon filminde Bender ve Fry çok iyi bir ikili olmuştur. Kadın karakterlerden mor saçlı, tek gözlü Leela ise Bender ile aksiyon sahnelerine renk katmaktadır. Gayet ciddi zamanlarda yapılan usta işi espriler aralara çok iyi serpiştirilmiş ve sıkıcılık önlenmiştir. Bilim kurgu alanına da giren konular filmde işlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?