For The Love Of Money Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4,5 IMDB Puanı

For The Love Of Money Filmi Tek Part HD İzle

()
For The Love Of Many (Para Aşkına), aksiyon, suç ve drama türlerinde çekilmiş 2012 yapımı bir ABD filmidir. Sinema eleştirmenlerinden 4,5/10 imdb puanı alan film, 1 saat 35 dakika sürmektedir. For The Love Of Many (Para Aşkına) filmini tek part HD izlemek isteyenler için oyuncu kadrosunda yer alan isimler: Jonathan Lipnicki, Edward Furlong, James Caan, Steven Bauer, Oded Fehr’dir. Filmin yönetmenliğini ise, Ellie Kanner üstlenmiş.

For The Love Of Many (Para Aşkına) Filminin Konusu

Gerçek yaşamdan alınmış oldukça sürükleyici ve çarpıcı bir hikayenin beyaz perdeye uyarlanmış halini izleyeceksiniz. Amerika’nın gangsterlerinden en iyisi ve en acımasızı olan bir adamın gerçek hikayesinin anlatıldığı film, aksiyon ve maceranın derinlemesine işlendiği bir yapım olarak göze çarpıyor. Yapmış olduğu bütün kötü ve kirli işlerden sıkılmış olan başkahramanımız, hayatına çeki düzen vermek için geçmiş mafya günlerine sünger çekmeye karar veriyor. Ne yazık ki; silip atamadığı kirli ve kötü şöhreti kolay kolay peşini bırakmayacaktır. Öyle bir an gelecektir ki; ailesini korumak için hayatı pahasına heyecan dolu bir serüvenin içerisine düşecektir. Karanlık işlerden uzaklaşmak istedikçe geçmişte bir takım düzenbaz işler yaptığı mafyaya bağlı kötü adamlar onun peşini bırakmak istemeyecektir. Ailesi ve yeniden kurmak istediği hayatı ile tehdit etmeye başlayacaklardır. Bütün kuvvetini ve yeteneklerini ailesini tehdit edenler ve onları öldürmek isteyenlere karşı kullanmaktan çekinmeyecektir. Eski, hızlı ve suça batmış hayatının gölgesinde yıkılan yaşamını ve hayallerini yeniden kurmaya çalışan bir gangsterin macera dolu hikayesinin anlatıldığı aksiyon türündeki For The Love Of Many (Para Aşkına) filmini Tek Part HD İzle kalitesiyle izleyebilirsiniz.


For The Love Of Many (Para Aşkına), aksiyon, suç ve drama türlerinde çekilmiş 2012 yapımı bir ABD filmidir. Sinema eleştirmenlerinden 4,5/10 imdb puanı alan film, 1 saat 35 dakika sürmektedir. For The Love Of Money (Para Aşkına) filmini tek part HD izlemek isteyenler için oyuncu kadrosunda yer alan isimler: Jonathan Lipnicki, Edward Furlong, James Caan, Steven Bauer, Oded Fehr’dir. Filmin yönetmenliğini ise, Ellie Kanner üstlenmiş.

For The Love Of Money (Para Aşkına) Filminin Konusu

Gerçek yaşamdan alınmış oldukça sürükleyici ve çarpıcı bir hikayenin beyaz perdeye uyarlanmış halini izleyeceksiniz. Amerika’nın gangsterlerinden en iyisi ve en acımasızı olan bir adamın gerçek hikayesinin anlatıldığı film, aksiyon ve maceranın derinlemesine işlendiği bir yapım olarak göze çarpıyor. Yapmış olduğu bütün kötü ve kirli işlerden sıkılmış olan başkahramanımız, hayatına çeki düzen vermek için geçmiş mafya günlerine sünger çekmeye karar veriyor. Ne yazık ki; silip atamadığı kirli ve kötü şöhreti kolay kolay peşini bırakmayacaktır. Öyle bir an gelecektir ki; ailesini korumak için hayatı pahasına heyecan dolu bir serüvenin içerisine düşecektir. Karanlık işlerden uzaklaşmak istedikçe geçmişte bir takım düzenbaz işler yaptığı mafyaya bağlı kötü adamlar onun peşini bırakmak istemeyecektir. Ailesi ve yeniden kurmak istediği hayatı ile tehdit etmeye başlayacaklardır. Bütün kuvvetini ve yeteneklerini ailesini tehdit edenler ve onları öldürmek isteyenlere karşı kullanmaktan çekinmeyecektir. Eski, hızlı ve suça batmış hayatının gölgesinde yıkılan yaşamını ve hayallerini yeniden kurmaya çalışan bir gangsterin macera dolu hikayesinin anlatıldığı aksiyon türündeki For The Love Of Money (Para Aşkına) filmini Tek Part HD İzle kalitesiyle izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "For The Love Of Money Filmi Tek Part HD İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?