Fındık İşi Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,7 IMDB Puanı 5 Görüntülenme

Fındık İşi Filmi Tek Part HD İzle

Yönetmen:

‘The Nut Job’ orijinal ismiyle bilinen Fındık İşi filmi animasyon türünde bir film olmasının yanında aile ve komedi türlerini içeriğinde barındırmaktadır. Fındık İşi Filmi Tek Part HD İzle yönetmenliğini aynı zamanda senarist de olan Peter Lepeniotis yapmıştır. Fındıkçı dükkanının soyulmasının planlandığı filmde sincap, fare, rakun filmin ana karakterleridir.

 Will Arnet, Brendan Fraser ve Liam Neeson Fındık İşi filminin seslendirici oyuncularındandır. Fındık İşi Filmi Tek Part HD İzle filmi 2 Mayıs 2014 tarihinde vizyonda girmiştir. Filmin süresi 1 saat 25 dakikadır. Kanada, Güney Kore ve ABD ortak yapımı olan filmin İMDb puanı ise 10 üzerinden 5,7’dir. Fındık işi filmi tüm dünyada 120 milyon dolarlık gişe hasılatına ulaşmıştır.

Fındık İşi Filminin Konusu
Fındık İşi filminin konusu sincap Surley’in yaşadığı yerdeki hayatı sıkıcı bulmasıyla başlar. Kuralları sevmeyen bir yapıya sahip olan Surley evden uzaklarda o aradığı gizemi bulmak ve eğlenmek için evden ayrılır. Kışın gelmesiyle birlikte dışarıdaki hayat sandığı kadar merak uyandırıcı değildir. Şehrin ortasında bir parkta başına kalan sincabın karnı açtır ve mutlaka yiyecek bulmak zorundadır. Bu esnada kahramanımıza fare dostu Grayson katılır. İkili iyi bir arkadaşlık kurar ve birlikte doğanın karşı koyulamaz şartlarına göğüs gererler. Birkaç başarısız girişimden sonra akıllarına tüm kışı rahatlıkla geçirebilecekleri bir yöntem gelir. Fınıdıkçı Dükkanı soymak. Ancak bu o kadar kolay değildir. Fındıkçı dükkanının sahibi Maury karşılarındaki engelden sadece birisidir. Ayrıca sincap ve farenin karşı koymak zorunda oldukları düşmanları Rakunda onları aç bırakmak için elinden geleni yapmaktadır. Çocuk filmi olarak tasarlanan Fındık İşi filmi bitmek bilmeden macera ve aksiyonuyla çocuklar kadar büyüklerinde ilgiyle izleyecekleri bir filmdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?