Final Fantasy Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,4 IMDB Puanı 14 Görüntülenme

Final Fantasy Filmi Tek Part HD İzle

Final Fantasy Filmi Tek Part HD İzle Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ortak yapımı bir filmdir. Orijinal ismi ‘The Spirits Within’ olarak bilinmekte olan film Final Fantasy olarak beyaz perde de isimlendirilmiştir. 2065 yılında dünyaya çarpan meteor sebebiyle yeni oluşan dünya düzeninin kurgulandığı filmin japon yönetmenleri; Hironobu Sakaguchi ve Motonori Sakakibara’dır. Filmin seslendirici oyuncuları Alec Baldwin, Steve Buscemi, Ming-Na Wen’dir.

90’lı yıllarda büyük şöhret yakalayan Final Fantasy oyunları serisi 2001 yılında animasyon türünde izleyici ile tekrar buluşmuştur. Filmin Animasyon haricinde yapımları da mevcuttur. İMDb puanının 10 üzerinden 6,4 olduğu Final Fantasy Filmi Tek Part HD İzle filminin süresi 1 saat 46 dakikadır. Diğer animasyonlardan farklı olarak Final Fantasy filminde herhangi bir canlı yerine insanları animasyon olarak kullanılmıştır. İzleyici animasyon teması içinde bilim kurgu ve çokça fantastik ögelerle karşılaşacaktır. Final Fantasy filmi tüm dünyada 85 milyon dolarlık bir gişe hasılatına ulaşmıştır.

Final Fantasy Filminin Konusu
Final Fantasy ilk olarak video oyunlarının hayatımıza girmesiyle dövüş oyunları olarak piyasaya sürülmüş oyunlardır. Daha sonra 2001 yılına gelindiğinde bu oyunlardan ilham alınarak animasyon filmi yapılmıştır. Animasyonda filmin kahramanları anime insanlardır. Final Fantasy filmi 2065 yılında dünyaya meteor çarpması sonucunda oluşan yeni insanoğlu uygarlığın bazı uzaylı canlılar tarafından kontrol altına alınmaya çalışılmasını konu edinir. Bu yeni tehditten eğer insanlık korunamaz ise kendi sonunu hazırlayacaktır. Aki Ross isimli filmin ana kahramanı bilim kadını bu tehdit karşısında devreye girmekte ve bir avuç orduyla insanlığı korumaya çalışmaktadır. Animasyon filminin çizim kalitesinin yanı sıra bu film bilgisayar teknolojiyle anime karakterlere gerek jest ve mimikler gerekse hareketli sahnelerdeki başarılar sebebiyle usta işi oyunculuklar sergiletmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?