Ferdinand Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,7 IMDB Puanı 4 Görüntülenme

Ferdinand Filmi Tek Part HD İzle

Yönetmen:

Sevimli boğa Ferdinand’ın hikayesinin izleyiciyle buluştuğu film 21 Aralık 2017’de ülkemizde vizyona girmiştir. Asıl adı ‘The Story of Ferdinand’ olan ve 1936 yılında Munro Leaf isimli yazar tarafından kaleme alınan çocuk kitabı filmin ilham kaynağı olmuştur. Filmin yönetmenliğini Buz Devri, Rio gibi animasyon serilerinin de yönetmeliğini yapan Carlos Saldanha üstlenmiştir.

Animasyon türünün örneği olan Ferdinand filminde komediye dayalı eğlence ve macera temalarının üzerinde durulmuş ancak alıntılandığı kitap nedeniyle ‘Çocuk Filmi’ kategorisinin de içiresinde kendine yer bulmuştur. John Cena, Kate McKinnon, David Tennant filmi seslendiren oyuncular arasındadır. Ferdinand Filmi Tek Part HD İzle filminin süresi 1 saat 49 dakikadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin tüm dünyaya dağıtıcısı TME (The Moments Entertainment) isimli yapım şirketidir. Tüm dünyada 296 milyon dolarlık gişe hasılatına ulaşmış olan Ferdinand filminin İmdb puanı 10 üzerinden 6,7 olarak belirlenmiştir.

Ferdinand Filminin Konusu

Ferdinand Filmi Tek Part HD İzle seçeneğiyle izleyicinin beğenisine sunulan filmin konusunu korkutucu görüntüsüne rağmen bir o kadar sevimli ve şirin dövüşmeyi sevmeyen doğaya ve çiçeklere aşık boğa Ferdinand’ın hikayesi oluşturur. Ferdinand kendi halinde İspanya’da Nina isimli sahibinin çiftliğinde yaşayan sakin ve uysal bir boğadır. Bazı yanlış anlaşılmalar sonucu Ferdinand boğa güreşleri için seçilir ve başka bir çiftliğe gönderilir. Burada mutsuz olan boğa Ferdinand ailesine ve Nina’ya tekrar kavuşabilmek için türlü yolları dener. Çiftlikteki diğer hayvanlarla iş birliği yapan Ferdinand çiftlikten kurtularak kendisinin bile tahmin edemeyeceği büyük bir maceraya gözlerini açmaktadır. Hollywood filmlerinde son zamanlarda gördüğümüz seri üretim animasyon filmlerinin aksine Ferdinand filmi oldukça başarılı ve makul bir kurgu üzerinde ilerlemektedir. Sakin ve şiddet karşıtı boğa Ferdinand ve arkadaşlarının macera dolu yolculuğu hem çocukları hem de eğlenmek isteyen büyüklere hitap etmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?