Feedback
4.7
Your Vote:
Voting: 4.7 /10 (3)
5,5 IMDB Rating 131 Views

Feedback

Director:

Pedro C. Alonso

Stars:

Paul Anderson , Ivana Baquero , Richard Brake , Alexis Rodney , Oliver Coopersmith , Nacho Aldeguer , Alana Boden , Anthony Stewart Head
1 Mart 2019 tarihinde izleyiciye sunulan İspanya yapımı Feedback filmi gerilim ve korku türü filmlerin güzel yapımlarından biri. Senaryosunu Alberto Marini, Pedro C. Alonso’nun yazdığı Feedback filminin yönetmeni Pedro C. Alonso. Sinematografisi Ángel Iguácel tarafından gerçekleşen Feedback filmini oyuncu kadrosunda Eddie Marsan , Paul Anderson , Ivana Baquero , Richard Brake , Alexis Rodney , Oliver Coopersmith , Nacho Aldeguer , Alana Boden , Anthony Stewart Head yer alıyor. Yapımcıları Jaume Collet-Serra, Borja Pena, Juan Sola, Emma Lustres Gómez olan İspanyol filmi 1 saat 38 dakikalık metraj ve 5,5 IMDb puanına sahip.
Feedback Filminin Konusu
Londra merkezli bir radyonun, popüler programcısı. Jarvis Dolan her sabah erken saatlerde dinleyicilerini günün konusu ile radyolarının başına kilitlemekte. Ancak bir gece bir şeyler olur, yaşanan bir futbol skandalını ortaya çıkartmak isteyen Jarvis programda iken radyo stüdyosunu bir grup basar ve yayına el koyar. Jarvis’te senaryoya bağlı kalmasını isteyen grup aksini yapması halinde radyo programcısını öldüreceklerini söylerler. Dinleyenlerine belli etmeden baskın yapan grubun senaryosuna bağlı kalarak yayınına devam eder. Yalnız Jarvis için değil o anda stüdyoda bulunan herkes için bir ölüm kalım mücadelesi başlamıştır. Senaryonun konusu futbol skandalı değil Jarvis ve arkadaşı olmuştur, arkadaşının yaptığı hatanın bedelini ödeyeceklerinden habersiz olan Jarvis hem kariyerini hem ailesini sizce kurtarabilecek mi?

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?