Elveda Las Vegas Full HD İzle
6.0
Your Vote:
Voting: 6.0 /10 (6)
146 Views

Elveda Las Vegas Full HD İzle

Nicholas Cage’e akademi ödülünün kapısını açan Elveda Las Vegas (Leaving Las Vegas) 1995 yılında hayat bulan bir John O’brien hikayesidir. Mike Figgis tarafından yönetilen filmde Nicholas Cage’in partneri olarak Elisabeth Shue’yu izliyoruz.

Film bizi Ben Anderson adındaki bir adamla tanıştırıyor. Yaşamaktan çok hayatta kalmak için uğraşan bir ömür geçiren bu adam, Amerikalıların deyimiyle bir loser olma yolunda hızla  ilerlemektedir. Yazarlık yaparak hayatını kazanmaya çalışsa da kazandığı para ne ona ne de ailesine yetmemektedir. Duruma daha fazla dayanamayan karısı, bir gün çocuğunu da alarak evi terk eder. Bu durum Ben’i iyice yıkar ve önceden beri başına bela olan alkolle bir imtihan daha vermeye başlar. Kısa sürede eski bağımlı haline dönen adam, derbeder bir hayat sürmeye başlar. Günlerden bir gün yolu Las Vegas’a düşer ve burada da alkolün etkisiyle saçma hareketler yapar. Ancak hiç ummadığı bir şey olur ve burada tanıştığı bir kadın sayesinde hayatında bazı şeyler değişmeye başlar. Bu kadın Sara adında bir fahişedir ve Ben’e o güne kadar hiç sahip olmadığı bir bakış açısı kazandırmak üzeredir.

Filmin en dikkat çekici yanı hiç şüphesiz başrol Nicholas Cage’in performansı. Hikayenin başındaki ve sonundaki halini kıyasladığınızda gerçekten ne boyutta bir yetenekle karşı karşıya olduğunuzu çok net bir şekilde anlıyorsunuz. Sektörün içinde bedenini en iyi kullanan aktörlerden biri olan Cage, filmdeki karaktere hayat veren başarılı performansıyla en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ödülü de kazanmıştı.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?