Doku Filmi Tek Part HD İzle
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (8)
Serkant Yaşar Kutlubay IMDB Puanı 115 Görüntülenme

Doku Filmi Tek Part HD İzle

Film 2012 yılı yapımıdır. Filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Serkant Yaşar Kutlubay yapmıştır. Film Türk yapımdır ve gerilim, korku türüne örnektir. Doku filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 20 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Serkan Üşenti, Gökhan Taşkın, Kaan Oruçoğlu, Engin Er, Sibel Gökçe, Pelin Özkan, Gözde Anay ve Abidin Yerebakan yer almıştır. Film sinemalar.com'da 8,7 puana sahiptir.

Doku Filminin Konusu

Film Hakan'ın kadınları öldürmesi üzerine takip edilmeyi ele alır. Hakan karakteri bütün kadınlarda nefret etmektedir. Bu nefretinin büyüklüğü annesinden nefret edecek hale kadar ulaşır. Hakan'ı bu nefret yönetmektedir. İlk olarak annesine öldüren Hakan cinayetlerini işlemeye devam eder. Önüne çıkan her kadını vahşice katletmektedir. Eğlence mekanında vakit geçirmeye başlayan Hakan mekandaki kadınları seçerek öldürmeye başlar. Mekanı işleten Abidin bu olaydan dolayı şüpheli durumuna düşer. Hakan da bu durumdan faydalanarak cinayetlerini Abidin yapmış süsü verir. Bunun sonucu olarakta polis Abidini takip etmeye başlar. Abidin suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışırken ona inanan kişi araştırmacı gazeteci olan Gökhan karakteridir. Bu sırada Abidin gözaltındadır. Hakan ise öldürmek için kaçırdığı bir kızla işler yolunda gitmemektedir. Kaçırdığı kız Hakan'ı öldürür ve kurtulduğunu düşünür. Kız kaçmak üzereyken Abidin'in eşi kızı orada öldürür. Yaşanan tüm olaylar Abidin'in eşine bağlanacaktır. Doku filmi tek part izlemek isteyenler olayları şaşkınlıkla takip edeceklerdir.

Film 2012 yılı yapımıdır. Filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Serkant Yaşar Kutlubay yapmıştır. Film Türk yapımdır ve gerilim, korku türüne örnektir. Doku filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 20 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Serkan Üşenti, Gökhan Taşkın, Kaan Oruçoğlu, Engin Er, Sibel Gökçe, Pelin Özkan, Gözde Anay ve Abidin Yerebakan yer almıştır. Film sinemalar.com’da 8,7 puana sahiptir.

Doku Filminin Konusu

Film Hakan’ın kadınları öldürmesi üzerine takip edilmeyi ele alır. Hakan karakteri bütün kadınlarda nefret etmektedir. Bu nefretinin büyüklüğü annesinden nefret edecek hale kadar ulaşır. Hakan’ı bu nefret yönetmektedir. İlk olarak annesine öldüren Hakan cinayetlerini işlemeye devam eder. Önüne çıkan her kadını vahşice katletmektedir. Eğlence mekanında vakit geçirmeye başlayan Hakan mekandaki kadınları seçerek öldürmeye başlar. Mekanı işleten Abidin bu olaydan dolayı şüpheli durumuna düşer. Hakan da bu durumdan faydalanarak cinayetlerini Abidin yapmış süsü verir. Bunun sonucu olarak da polis Abidini takip etmeye başlar. Abidin suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışırken ona inanan kişi araştırmacı gazeteci olan Gökhan karakteridir. Bu sırada Abidin gözaltındadır. Hakan ise öldürmek için kaçırdığı bir kızla işler yolunda gitmemektedir. Kaçırdığı kız Hakan’ı öldürür ve kurtulduğunu düşünür. Kız kaçmak üzereyken Abidin’in eşi kızı orada öldürür. Yaşanan tüm olaylar Abidin’in eşine bağlanacaktır. Doku filmi tek part izlemek isteyenler olayları şaşkınlıkla takip edeceklerdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?