Doğal Kahramanlar Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,7 IMDB Puanı 15 Görüntülenme

Doğal Kahramanlar Filmi Tek Part HD İzle

Yönetmen:

Animasyon filmi olan Doğal Kahramanlar 2013 yılında sinemaseverler ile buluşmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda ise Chris Wedge bulunmaktadır. Doğal Kahramanlar Filmi Tek Part HD İzle aksiyon ve aile film türünde bir animasyondur. Filmin orijinal seslendirme ekibinde Colin Farrell, Beyonce, Josh Hutcherson, Amanda Seyfried, Steven Tyler gibi sanatçılar yer almıştır. Türkçe seslendirmesini ise Mine Tugay, Ecem Uzun, Okan Çabalar gibi önemli oyuncular yapmıştır. Doğal Kahramanlar Filmi Tek Part HD İzle IMDB’den aldığı puan ise 6,7’dir. Filmin uzunluğu da 1 saat 42 dakikadır.

Doğal Kahramanlar Filminin Konusu
Film William Joyce’un çocuk kitabından esinlenerek beyaz perdeye taşınmıştır. Doğal Kahramanlar filmi iyi ve kötülerin savaşını anlatmaktadır. İyi olan taraf doğayı ayakta tutmak için büyük çaba sarf etmektedir. Kötü taraf ise dünyayı yok etmeye çalışmaktadır. Filmin genç kahramanı Mary ise kendisini bu iyi ve kötünün savaştığı ormanda bulur. Mary’nin babası ormanda çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bir gün babasını ziyarete giden Mary kendisini bambaşka bir dünyanın tam ortasında bulur. Kendi dünyasında çok mücadele vermeyen Mary bu ormanı kurtarmak için canla başla çalışmaya başlar. Genç kız, inançlı ve komik savaşçıların olduğu bir orduya dahil olur. Bu ordu doğayı yok etmeye çalışanlara karşı mücadele vermektedir. Doğayı koruyan kraliçe, Mary’e bir tohum verir ve ay ışığında tohumu açmasıyla beraber kraliçe seçileceğini söyler. Böylece doğa kurtarılmış olacaktır. Ancak kötü güçler de bu tohumun peşindedir. Mary’i doğayı kurtarma yolunda büyük zorluklar beklemektedir.

Doğal Kahramanlar filmi çeşitli festivallerde gösterilmiş ve 21 dalda ödüle aday seçilmiştir. Farklı ödül törenleri ve festivallerdeki adaylığının yanı sıra 2 tane de ödül kazanmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?