Carol Takılmadan İzle
Your Vote:
Be the first to rate.
7,2 IMDB Rating 49 Views

Carol Takılmadan İzle

Director:

Todd Haynes

Stars:

Cate Blanchett ve Rooney Mara
2015 senesinde vizyona girmiş olan Carol, Amerikan drama film türünde. Senaryosu ise Patrica Highsmith'in Salt adlı kitabından uyarlanmış. Yönetmenliğini  Todd Haynes'ın yapmış olduğu Carol filmini HD izle butonuna tıklayarak kolaylıkla izleyebilirsiniz. IMDb puanı 7,2 olan Carol'un başrollerini Cate Blanchett ve Rooney Mara paylaşıyor.

Carol Filminin Konusu
Orta yaşlarda güzel bir kadın olan Carol, New York'ta yaşıyor. Birçok Amerikalı kadının kıskanacağı tarzda yaşam süren ve sosyetenin ünlü, zengin isimlerinden biri. Carol evli ve bir kızı var. Kocasından boşanmak istiyor ancak kızının velayetini alabilmek adına büyük bir savaş vermek zorunda. Therese karakteri ise henüz daha yolun başında olan genç bir kız. Therese butikte mağaza görevlisi olarak çalışıyor. İki ayrı dünyaya ait olan kadınların yaşamları ise Mahattan semtinde kesişiyor. Carol, Therese'yi görür görmez ondan oldukça fazla etkilenir.

Şükran gününde yalnız kalmak durumunda olan Carol, Therese ile beraber hiç bilmediği bir coğrafyaya doğru araba yolculuğuna çıkmak ister ve genç kadını davet eder. Daha sonra iki kadın yolculuk esnasında birbirlerine aşık olur. Carol filmini HD izle sekmesine tıkladığınızda bu iki kadının ilginç yolculuğuna şahit olacaksınız. Film, 1950'lerde geçiyor. Carol'un camiasında ise bu yasak aşka kesinlikle yer yok.

Başrol oyuncusu Cannes Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülüne sahip oldu. Film yaklaşık olarak 1 saat 58 dakika sürüyor. Yasak aşkın ve kimliğini aramak için çıkılan yolcuğun anlatıldığı dramatik filmi izlemek adına tek yapmanız gereken HD izle butonuna tıklamak olacak.  Hareketli bir aşk hikayesi izlemek isteyen kişiler için oldukça ideal bir film. Çekicilik ve uyumluluk ise son derece muazzam. Aynı cins ilişkilere karşı toplumsal yaklaşım ise başarılı bir şekilde işlenmiş.

2015 senesinde vizyona girmiş olan Carol, Amerikan drama film türünde. Senaryosu ise Patrica Highsmith’in Salt adlı kitabından uyarlanmış. Yönetmenliğini  Todd Haynes’ın yapmış olduğu Carol filmini HD izle butonuna tıklayarak kolaylıkla izleyebilirsiniz. IMDb puanı 7,2 olan Carol’un başrollerini Cate Blanchett ve Rooney Mara paylaşıyor.

Carol Filminin Konusu

Orta yaşlarda güzel bir kadın olan Carol, New York’ta yaşıyor. Birçok Amerikalı kadının kıskanacağı tarzda yaşam süren ve sosyetenin ünlü, zengin isimlerinden biri. Carol evli ve bir kızı var. Kocasından boşanmak istiyor ancak kızının velayetini alabilmek adına büyük bir savaş vermek zorunda. Therese karakteri ise henüz daha yolun başında olan genç bir kız. Therese butikte mağaza görevlisi olarak çalışıyor. İki ayrı dünyaya ait olan kadınların yaşamları ise Mahattan semtinde kesişiyor. Carol, Therese’yi görür görmez ondan oldukça fazla etkilenir.

Şükran gününde yalnız kalmak durumunda olan Carol, Therese ile beraber hiç bilmediği bir coğrafyaya doğru araba yolculuğuna çıkmak ister ve genç kadını davet eder. Daha sonra iki kadın yolculuk esnasında birbirlerine aşık olur. Carol filmini HD izle sekmesine tıkladığınızda bu iki kadının ilginç yolculuğuna şahit olacaksınız. Film, 1950’lerde geçiyor. Carol’un camiasında ise bu yasak aşka kesinlikle yer yok.

Başrol oyuncusu Cannes Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülüne sahip oldu. Film yaklaşık olarak 1 saat 58 dakika sürüyor. Yasak aşkın ve kimliğini aramak için çıkılan yolcuğun anlatıldığı dramatik filmi izlemek adına tek yapmanız gereken HD izle butonuna tıklamak olacak.  Hareketli bir aşk hikayesi izlemek isteyen kişiler için oldukça ideal bir film. Çekicilik ve uyumluluk ise son derece muazzam. Aynı cins ilişkilere karşı toplumsal yaklaşım ise başarılı bir şekilde işlenmiş.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?