Carlito’nun Yolu Full HD İzle
5.7
Your Vote:
Voting: 5.7 /10 (18)
215 Views

Carlito’nun Yolu Full HD İzle

Amerikan sinemasının en yetenekli aktörleri arasında gösterilen Al Pacino ve Sean Penn ikilisini aynı filmde izleme şansı veren Carlito’nun Yolu, İtalyan asıllı Amerikalı yönetmen Brian de Palma tarafından vizyona aktarılan bir hikayeyi anlatır. 1993 yapımı olan film, ülkemizde bir sonrasının Şubat ayında gösterime girmiştir.

Filmde  yer altı dünyasında uzun süre vakit geçirdikten sonra kendine farklı bir hayat kurmak isteyen eski bir suçlunun yaşadıkları anlatılıyor. Carlito Brigante adındaki bu adam, hayatının önemli bir kısmını uyuşturucu satarak ve bununla birlikte birçok illegal iş yaparak devam ettirmiştir. Ancak polis tarafından yakalanmış ve aynı dünyada yer alan başka bir arkadaşı tarafından uzun yıllar hapis yatmaktan kurtarılmıştır. Yaşadığı olaydan çok etkilenen Carlito, Bahama adalarına yerleşip sıradan bir hayat sürmek ister. Yanında da eski sevgilisi olmasını hayal eder. Ancak girdiği bu dünya, kolay kolay çıkış yapılabilecek bir yer değildir. Deyim yerindeyse alemin raconuna uymak zorunda kalır ve bir türlü bu kaçış isteğini gerçekleştirecek fırsatı bulamaz. Ancak bir gün canına tak eder ve kendince kusursuz bir plan yaparak bütün geçmişini geride bırakacağı bir yol bulur. Bu aşamadan sonra artık geri dönüş yoktur ancak ne geçmişi ne de çevresi ona bu kararını uygulaması için yardımcı olur nitelikte değildir.

İki güçlü oyunculuk örneğiyle beğeni toplayan Carlito’nun Yolu, yetmişli yıllarda geçen bir hikayeyi anlattığı için film boyunca nostaljik esintiler yaşatıyor. Hele ki filmin bazı sahnelerinin geçtiği gece kulübündeki disko efektli şarkılar…

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?