Çalışan Kız Full HD İzle
8.7
Your Vote:
Voting: 8.7 /10 (3)
110 Views

Çalışan Kız Full HD İzle

Çok küçük bir bütçeyle çekilmiş olmasına rağmen 100 Milyon Doların üstünde bir gişe yakalamayı başarmış bir film olan Çalışan Kız, (Working Girl) Kevin Grade’in kaleminden çıkan bir hikayenin Mike Nichols tarafından beyaz perdeye aktarıldığı 1988 senesinde ortaya çıkmış bir projedir.

Filmde usta oyuncular arasında ilk sıralanan isimlerden biri olan Harrison Ford rol almaktadır. Beraberinde izlediğimiz diğer oyuncular ise Alec Baldwin, Melanie Griffith ve Sigourney Weaver gibi tanınmış isimlerdir.

Filmde sekreterlik yaparak hayatını kazanan genç bir kadının yaşadıklarını izleme fırsatı buluyoruz. Adı Tess McGill olan bu kadın, Staten Island üniversitesinden mezun olduktan hemen iş hayatına başlamıştır. Hedefi kariyer basamaklarını hızla tırmanmak olan Tess, bu uğurda uzun saatler yüksek tempoda çalışmaktan çekinmez. Asistanlığını yaptığı kadının ise Katherine’dir. Tess bir gün hep aklına olan bir projeyi yöneticisine söyler. Katherine bu projeyle pek ilgilenmez ve ilgilenebilecek birkaç kişiyle konuşacağını söyleyerek olayı savuşturur. Ancak aradan bir süre geçtikten sonra Tess projesini bir yerde görür ve durumu araştırdığına Katherine’in kendi projesiymiş gibi lanse ettiği gerçeğiyle yüzleşir. Dünyası başına yıkılan genç kadın aynı dönemde erkek arkadaşının da kendisini aldattığını öğrenir ve bir kez daha hançerle vurulmuşa döner. Ancak Tess’in dünyasında pes etmek diye bir kavram yoktur ve bu enkazın altından kalkıp kendini ispat etmek için var gücüyle savaşacaktır.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?