Bu İşte Bir Yalnızlık Var Filmi Tek Part HD İzle
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (19)
2,5 IMDB Puanı 101 Görüntülenme

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Filmi Tek Part HD İzle

Bu işte bir yalnızlık var Türk yapımı bir eser. 2013 yılında Türkiye'de çekildi. Yönetmenlik koltuğunda oturan isim Ketche. Filmin süresi 2 saat 5 dakika. Başrollerde ise Engin Altan Düzyatan, Özgü Namal, Emin Gürsoy oynuyor. Filmin türü ise dram. Beyazperde tarafından verilen puanı 2,5

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Filminin Konusu

Bu işte bir yalnızlık var, dram türünün en iyi örneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Mehmet, gençlik dönemlerinde çok uzun bir süre boyunca müzik yapmıştır. Grupta gitar çalmıştır. Ancak artık 30'lu yaşları geride bırakmak üzeredir. Müzik grubundan ayrılmıştır. Müziğe de veda etmiştir. Hayatı tam anlamı ile darmadağın olmuştur. Uzun bir süre boyunca evli kalmış olduğu eşinden ayrılmıştır. Bundan dolayı çok kötü zamanlar geçirmektedir. Maddi anlamda da birçok sorun ile boğuşmaktadır. Onu hayata bağlayan tek şey ise kızı Ezgi'dir. Onu çok sever. Eşi ile zaman zaman, sırf kızını görmek için görüşmektedir. Bu durum hoşuna gitmese de bir nevi mecburidir.

Yaşamış olduğu apartman içinde çok sevdiği ve uzun süreden beri tanıdığı bir karı koca vardır. Bunlar Ayşe ve Orhan'dır. Zaman zaman onlarla görüşür ve sohbet eder. Bir gün Orhan ile Ayşe çok sert bir şekilde tartışılar. Bunun üzerinde Orhan evi terk etmiştir. Ayşe ise yalnız kalmıştır. Mehmet ona yardım etmeye çalışır. Beraber Orhan'ı aramak için yola koyulurlar. Hiç bir şekilde bir ize rastlamazlar. Tam bu sırada Mehmet bir teklif alır. Bunu kabul edecektir. Ancak aynı zamanda çok yakın bir dostunun vefat ettiğini öğrenmiştir. Bu arada Ayşe ile aralarındaki ilişki çok değişik ve tuhaf bir noktaya gitmeye başlar.


Bu işte bir yalnızlık var Türk yapımı bir eser. 2013 yılında Türkiye’de çekildi. Yönetmenlik koltuğunda oturan isim Ketche. Filmin süresi 2 saat 5 dakika. Başrollerde ise Engin Altan Düzyatan, Özgü Namal, Emin Gürsoy oynuyor. Filmin türü ise dram. Beyazperde tarafından verilen puanı 2,5

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Filminin Konusu

Bu işte bir yalnızlık var, dram türünün en iyi örneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Mehmet, gençlik dönemlerinde çok uzun bir süre boyunca müzik yapmıştır. Grupta gitar çalmıştır. Ancak artık 30’lu yaşları geride bırakmak üzeredir. Müzik grubundan ayrılmıştır. Müziğe de veda etmiştir. Hayatı tam anlamı ile darmadağın olmuştur. Uzun bir süre boyunca evli kalmış olduğu eşinden ayrılmıştır. Bundan dolayı çok kötü zamanlar geçirmektedir. Maddi anlamda da birçok sorun ile boğuşmaktadır. Onu hayata bağlayan tek şey ise kızı Ezgi’dir. Onu çok sever. Eşi ile zaman zaman, sırf kızını görmek için görüşmektedir. Bu durum hoşuna gitmese de bir nevi mecburidir.

Yaşamış olduğu apartman içinde çok sevdiği ve uzun süreden beri tanıdığı bir karı koca vardır. Bunlar Ayşe ve Orhan’dır. Zaman zaman onlarla görüşür ve sohbet eder. Bir gün Orhan ile Ayşe çok sert bir şekilde tartışılar. Bunun üzerinde Orhan evi terk etmiştir. Ayşe ise yalnız kalmıştır. Mehmet ona yardım etmeye çalışır. Beraber Orhan’ı aramak için yola koyulurlar. Hiç bir şekilde bir ize rastlamazlar. Tam bu sırada Mehmet bir teklif alır. Bunu kabul edecektir. Ancak aynı zamanda çok yakın bir dostunun vefat ettiğini öğrenmiştir. Bu arada Ayşe ile aralarındaki ilişki çok değişik ve tuhaf bir noktaya gitmeye başlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?