Bol Bachchan Filmi Tek Part HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,5 IMDB Puanı

Bol Bachchan Filmi Tek Part HD İzle

Yönetmen:

Film 6 Temmuz 2012 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini Rohit Shetty yapmıştır. Senaristliğini Farhad, Sajid ve Yunus Sajawal yapmıştır. Yapımcılığını ise Ajay Devgan ve Dhilin Mehta üstlenmiştir. Film Hindistan yapımıdır. Türü komedidir. Bol Bachchan filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 2 saat 35 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Amitabh Bachchan, Bachchan rolüyle, Ajay Devgn, Prithviraj Raghuvanshi rolüyle, Abhishek Bachchan, Abbas Ali rolüyle, Asin, Sania Ali rolüyle, Archana Puran Singh, Zohra rolüyle, Prachi Desai, Radhika Raghuvanshi rolüyle, Krishna Abhishek, Ravi Shastri rolüyle, Asrani, Shastri rolüyle, Neeraj Vora, Maakhan rolüyle, Jeetu Verma, Vikrant Raghuvanshi rolüyle, Naushaad Abbas, Prithvi Singh's Right Hand rolüyle yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 5,5 puandır.

Bol Bachchan Filminin Konusu

Film yalan söylemeyi ve söylenilen yalanların sonuçlarını espirili bir dille anlatır. Tapınağa düşen bir çocuğu Abbas kurtarmak ister. Çocuğu oradan kurtarmanın tek bir yolu vardır o da tapınağın kilidini kırmaktır. Tapınağın kilidinin kırılması dini tartışmalara yol açabilir. Çünkü Abbas müslümandır. Bunun üzerine orada bulunan Ravi, Abbas'ın isminin Abhishek olduğunu söyler. Prithviraj buna inanarak Abbas'ı işe alır. Bu süreçte durum anlaşılmasın diye birçok yalan söylenir. Ancak bir gün Prithviraj Abbas'ın müslüman bayramını kutladığına tanıklık eder. Bunun üzerine Ravi ve Abbas yeniden planlar yapmaya başlar. Prithviraj'ı tekrar ikna etmeyi becerirler ancak yeni yalanlar söylemeye mecburdurlar. Abbas iki hayat arasında sıkışıp kalır. Çıkış yolu bulamayan Abbas yalanlarına yalan eklemekle meşguldür. Bol Bachchan filmi tek part izleyenler komedi filmine şahit olacaklardır. Yalan söylerken kullanılan espiriler yaşanılan olayların komikliği seyirciyi içine çekecektir.

Film 6 Temmuz 2012 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini Rohit Shetty yapmıştır. Senaristliğini Farhad, Sajid ve Yunus Sajawal yapmıştır. Yapımcılığını ise Ajay Devgan ve Dhilin Mehta üstlenmiştir. Film Hindistan yapımıdır. Türü komedidir. Bol Bachchan filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 2 saat 35 dakikadır. Filmin oyuncu kadrosunda, Amitabh Bachchan, Bachchan rolüyle, Ajay Devgn, Prithviraj Raghuvanshi rolüyle, Abhishek Bachchan, Abbas Ali rolüyle, Asin, Sania Ali rolüyle, Archana Puran Singh, Zohra rolüyle, Prachi Desai, Radhika Raghuvanshi rolüyle, Krishna Abhishek, Ravi Shastri rolüyle, Asrani, Shastri rolüyle, Neeraj Vora, Maakhan rolüyle, Jeetu Verma, Vikrant Raghuvanshi rolüyle, Naushaad Abbas, Prithvi Singh’s Right Hand rolüyle yer almıştır. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 5,5 puandır.

Bol Bachchan Filminin Konusu

Film yalan söylemeyi ve söylenilen yalanların sonuçlarını espirili bir dille anlatır. Tapınağa düşen bir çocuğu Abbas kurtarmak ister. Çocuğu oradan kurtarmanın tek bir yolu vardır o da tapınağın kilidini kırmaktır. Tapınağın kilidinin kırılması dini tartışmalara yol açabilir. Çünkü Abbas müslümandır. Bunun üzerine orada bulunan Ravi, Abbas’ın isminin Abhishek olduğunu söyler. Prithviraj buna inanarak Abbas’ı işe alır. Bu süreçte durum anlaşılmasın diye birçok yalan söylenir. Ancak bir gün Prithviraj Abbas’ın müslüman bayramını kutladığına tanıklık eder. Bunun üzerine Ravi ve Abbas yeniden planlar yapmaya başlar. Prithviraj’ı tekrar ikna etmeyi becerirler ancak yeni yalanlar söylemeye mecburdurlar. Abbas iki hayat arasında sıkışıp kalır. Çıkış yolu bulamayan Abbas yalanlarına yalan eklemekle meşguldür. Bol Bachchan filmi tek part izleyenler komedi filmine şahit olacaklardır. Yalan söylerken kullanılan espiriler yaşanılan olayların komikliği seyirciyi içine çekecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?