Between Two Ferns: The Movie
Your Vote:
Be the first to rate.
6,1 IMDB Rating 21 Views

Between Two Ferns: The Movie

(ABD)

Director:

Scott Aukerman

Stars:

Zach Galifinakis, Peter Dinklage, Keaunu Reeves, Bradley Cooper, Ed Helms, Lauren Lapkus, Ginger Gonzaga, Matthew McConaughey
İki Emmy Ödüllü Zach Galifianakis’in rol aldığı Between Two Ferns: The Movie filmi ilk defa 20.Eylül.2019 tarihinde yayınlanarak seyircisi ile buluşmuştur. Amerika Birleşik Devletler yapımı olan film aynı adı taşıyan web serisinin spin-off’udur. Filmin yönetmen koltuğunda Scott Aukerman otururken yapımcılığı Zach Galifianakis ve Scott Aukeman tarafından yapılmıştır. Komedi türünde çekilerek beyaz perdeyle buluşan filmin başrollerinde ise Zach Galifinakis, Peter Dinklage, Keaunu Reeves, Bradley Cooper, Ed Helms, Lauren Lapkus, Ginger Gonzaga, Matthew McConaughey gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır. Yaklaşık 1 saat 23 dakika süren film sinemaseverlerden büyük beğeni kazanırken sinema eleştirmenlerinden İMDB puanı olarak 6,1 puan almayı başarmıştır.
Between Two Ferns: The Movie Filminin Konusu
Between Two Ferns: The Movie filminin konusu ünlü komedyen Zach Galifianakis’in birçok ünlü ile gerçekleştirdiği röportaj serisinin filme uyarlanmasıdır. Ünlü bir yıldız olmanın hayalini kuran Zack bir gün Will Ferrell tarafından fark edilir. Will Ferrell Zack’in programını keşfeder ve internete yükler. İnternette büyük bir izlenme oranı yakalayan Zack çok kısa sürede şöhrete kavuşur. Artık herkes tarafından tanınan Zack şöhretini kaybetmemek ve daha da arttırmak için bütçesiz talk şovu için ünlü kişilerle röportaj yapmak üzere yollara düşer.

  • Comments
  • Details
  • Details

    No details have been added.

    No Comment Yet.
    Do you do want to be the first to comment?