Balık İle Krakerin Maceraları Filmi Tek Part HD İzle
3.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.3 /10 (11)
5,2 IMDB Puanı 101 Görüntülenme

Balık İle Krakerin Maceraları Filmi Tek Part HD İzle

Yönetmen:

Film 2013 yapımıdır. Vizyona girişi 30 Mayıs 2014 tarihir. Filmin orijinal ismi Fish N Chips Best Enemies'dir. Filmin yönetmenliğini Dan Krech yapmıştır. Senaristliğini ise Ali Lynette Krech yapmıştır. Film Kanada yapımı olup animasyon ve komedi türüne örnektir. Balık ile Kraker filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 32 dakikadır. Filmi seslendiren oyuncular, Ian Busher,  Pollux ve lenny'i, Martin Villafana, Synapsis'i Mario Cantone, Fish'i, John Leguizamo, Chips'i, Jessica Greenberg, Caline ve Mona'yı, George Buza, Chipsus Barbotus ve The Admiral'i ve Dan Petronijevic ise Tang, Torpedo, Gus ve Problemo'yu seslendirmiştir. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 5,2 puandır.

Balık İle Kraker Filminin Konusu

Film bir kedinin ve balığın kemik için mücadelelerini anlatır. Baba kedi olan Chipsus, oğlu olan Chip'i önemli bir görev için evden kovar. Chip'in eve dönmesinin tek şartı onun için çok önemli olan bir kemiği bulmasıdır. Ancak baba kedinin istediği kemik başka birinin koruması altındadır. Kemik Fish adlı balığın koruması altındadır. Çünkü o kemik Fish'e aile yadigarıdır ve onu koruması gerekmektedir. Kemiğin önemi ise şurdan gelmektedir. Kemiğin asıl sahibi olan balık yıllar önce bir kediyi yutmuştur. Bunun öneminden kaynaklı olarakta o balığın kemiği yıllarca aile yadigarı olarak soy ağacından büyük öneme sahip olmuştur. Bu değer verilen korunan kemiği ele geçirmek Chip için kolay olmayacaktır. Chip bu görevde arkadaşı Rolf'dan yardım istemiştir. Rolfla birlikte planlar hazırlamaya başlamışlardır. Fish ile Chip mücadeleye başlamışlardır. Mücadele sırasında kemiğin başına da talihsiz olaylar gelmiştir. Kemiği kaybeden Fish ve Chip ona aramaya başlarlar. Ancak umutları tükenmiştir. Balık ile Kraker filmi tek part izlemek isteyenler macera dolu bir mücadeleye tanıklık edecekler.


Film 2013 yapımıdır. Vizyona girişi 30 Mayıs 2014 tarihir. Filmin orijinal ismi Fish N Chips Best Enemies’dir. Filmin yönetmenliğini Dan Krech yapmıştır. Senaristliğini ise Ali Lynette Krech yapmıştır. Film Kanada yapımı olup animasyon ve komedi türüne örnektir. Balık ile Kraker filmi tek part HD izlemek isteyenler için film 1 saat 32 dakikadır. Filmi seslendiren oyuncular, Ian Busher,  Pollux ve lenny’i, Martin Villafana, Synapsis’i Mario Cantone, Fish’i, John Leguizamo, Chips’i, Jessica Greenberg, Caline ve Mona’yı, George Buza, Chipsus Barbotus ve The Admiral’i ve Dan Petronijevic ise Tang, Torpedo, Gus ve Problemo’yu seslendirmiştir. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 5,2 puandır.

Balık İle Kraker Filminin Konusu

Film bir kedinin ve balığın kemik için mücadelelerini anlatır. Baba kedi olan Chipsus, oğlu olan Chip’i önemli bir görev için evden kovar. Chip’in eve dönmesinin tek şartı onun için çok önemli olan bir kemiği bulmasıdır. Ancak baba kedinin istediği kemik başka birinin koruması altındadır. Kemik Fish adlı balığın koruması altındadır. Çünkü o kemik Fish’e aile yadigarıdır ve onu koruması gerekmektedir. Kemiğin önemi ise şurdan gelmektedir. Kemiğin asıl sahibi olan balık yıllar önce bir kediyi yutmuştur. Bunun öneminden kaynaklı olarakta o balığın kemiği yıllarca aile yadigarı olarak soy ağacından büyük öneme sahip olmuştur. Bu değer verilen korunan kemiği ele geçirmek Chip için kolay olmayacaktır. Chip bu görevde arkadaşı Rolf’dan yardım istemiştir. Rolfla birlikte planlar hazırlamaya başlamışlardır. Fish ile Chip mücadeleye başlamışlardır. Mücadele sırasında kemiğin başına da talihsiz olaylar gelmiştir. Kemiği kaybeden Fish ve Chip ona aramaya başlarlar. Ancak umutları tükenmiştir. Balık ile Kraker filmi tek part izlemek isteyenler macera dolu bir mücadeleye tanıklık edecekler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?