Aşk Doktoru HD izle
Your Vote:
Be the first to rate.
7.2 IMDB Rating 95 Views

Aşk Doktoru HD izle

(2005)

Director:

Andy Tennant

Stars:

Will Smith
Karşı cinsle iletişim kurmakta zorlanıyor musunuz? Çok hoşlandığınız bir kişi olmasına rağmen ona nasıl davranmanız gerektiğini kestiremiyor musunuz? Aşk Doktoru’ndan yardım almaya ne dersiniz?

 • Comments
 • Details
 • Photos
 • Summary & Details

  Karşı cinsle iletişim kurmakta zorlanıyor musunuz? Çok hoşlandığınız bir kişi olmasına rağmen ona nasıl davranmanız gerektiğini kestiremiyor musunuz? Aşk Doktoru’ndan yardım almaya ne dersiniz?
  Yönetmenliğini Andy Tennant’ın yaptığı 2005 yapımı bu film, müzisyenlik kariyerinin ardından kendini oyunculuğa veren Will Smith’in başrolde olduğu eğlenceli bir seyirlik. Film usta oyuncuya güzeller güzeli Eva Mendez ve Kevin James eşlik ediyor.
  Aşıklara Fırsatlar Yaratıyor
  Filmde Will Smith’in canlandırdığı karakter olan Alex Hitchens ya da namı diğer Hitch, bir nevi danışmanlık hizmeti vermektedir. Kadınlarla nasıl iletişim kuracağını bilmeyen erkeklerin elinden tutan Hitch, kendi mesleği hakkında bilgi verirken, aşıklara fırsatlar yaratan bir uzman ifadesini kullanır. Kendisine danışmaya gelen erkekleri hayatlarının kadınıyla tanıştıracağına inandıran bu “uzman”, olayları arka planda senkronize ederek sanki kendiliğinden olmuş gibi süsleyen bir manipülasyon ustası. Filmin en eğlenceli sahneleri de bu hikayelerin anlatıldığı yerler.
  Hitch, insanların hayatlarına müdahale ederek aşık olacakları kadınlarla tanışmalarına yardımcı olurken, bir yandan da kendi dünyasından bağlanma sorunları yaşayan biridir. Bu yüzden kendini aşka inanmadığına inandırmış biri gibi yaşar. Onun için gerekli şartlar oluştuğunda karşısındaki kadını etkilemek son derece basittir. İşlerin kendiliğinden gelişebileceği olasılığına kafa yormayı bırakmış vaziyettedir.
  Terzi Kendi Söküğünü Dikebilir Mi?
  Filmin seyrinin tamamen değişmesine yol açan karakter olan Albert, Kevin James tarafından canlandırılıyor. Hitch’e başvuran ve bir kadına yaklaşmak için nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda danışmanlık talep eden Albert, Hitch’in Sara ile tanışmasına vesile olur. Bildiği bütün numaraları deneyen ancak her seferinden işleri sarpa saran Hitch, Sara ile aralarında olan iletişime karşı kayıtsız kalamaz ve bir süre sonra pes eder. Normal bir ilişki gibi yaklaşmaya çalıştığı anda işler birden yoluna girer ve Sara ile Hitch güzel bir beraberliğe adım atar.
  Will Smith Faktörü
  Müzisyenlikten sinemaya uzanan yolunda emin adımlarla ilerleyen oyuncu, bu filmde de kendine has üslubuyla izleyicinin karşısına çıkıyor. Hitch karakterine şahsına münhasır bir hava katmayı başaran aktör, filmi izlenebilir kılan detayların mimarı olarak nitelendirilebilir.

  Writers:

  Kevin Bisch

  Photos

  2 image has been found related to "Aşk Doktoru HD izle"

  No Comment Yet.
  Do you do want to be the first to comment?