Aile Arasında HD izle
Your Vote:
Be the first to rate.
7.9 IMDB Rating 3,374 Views

Aile Arasında HD izle

(2018)

Director:

Ozan Açıktan

Stars:

Engin Günaydın Demet Evgar Gülse Birsel
Trajikomik olayların birleşiminden meydana gelen, farklı ailelerin hayatlarını konu alan Aile Arasında filmi, batmak üzere bir dükkan sahibi Fikret ve solistlik yapan Solmaz’ın yollarının kesişmesi ile başlıyor. Takıntılı ve sakin bir hayata sahip olan Fikret ile bir türlü dikiş tutturamamış hayatından memnun olmayan Solmaz’ı Engin Günaydın ve Demet Evgar canlandırıyor

 • Comments
 • Details
 • Photos
 • Summary & Details

  Gülse Birsel’in son dönemde en çok ses getiren projelerinden bir tanesi Aile arasında. Avrupa Yakası, Yalan dünya derken, beyaz perde de kendini kanıtlayan Gülse Birsel, Aile arasında filmiyle izleyenleri sıcacık bir komedinin içine çekmeyi planlıyor gibi. Son dönemde en çok ses getiren ve gişe rekorları kıran filmin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan bulunuyor. Yapımcılığını ise Necati Akpınar ve BKM’nin üstlendiği filmin hikayesini ise gelin birlikte inceleyelim.
  Farklı Hayatların Birleşimi
  Trajikomik olayların birleşiminden meydana gelen, farklı ailelerin hayatlarını konu alan Aile Arasında filmi, batmak üzere bir dükkan sahibi Fikret ve solistlik yapan Solmaz’ın yollarının keşişmesi ile başlıyor. Takıntılı ve sakin bir hayata sahip olan Fikret ile bir türlü dikiş tutturamamış hayatından memnun olmayan Solmaz’ı Engin Günaydın ve Demet Evgar canlandırıyor. Filmin bu kadar ses getirmesindeki temel sebeplerden bir tanesi de karakterleri canlandıran oyuncular. Engin Günaydın’ın oyunculuğunu bilmeyen yoktur. Öncelikle Avrupa yakası ve diğer projeleri ile Engin Günaydın’ın oyunculuğuna diyecek laf yok. Demet Evgar komedi denildiğinde aranan isimlerden bir tanesi. Belirtilen usta oyuncuların dışında filmde Fatih Artman ve Erdal Özyağcıları gibi önemli isimlerde yer alır. Gülse Birsel’in ince mizah anlayışı ve farklı karaterlere hayat veriyor olması, filmin daha çok dikkat çekmesine yardımcı olmuş durumda. Kış aylarında ailesi ile keyifli vakit geçirmek isteyen bireylerin mutlaka görmesi gereken filmler arasında Aile Arası yer alıyor.
  Hızlı Gişe Başarısı
  Diğer Türk filmlerine bakıldığında Aile Arasında’nın hızlı bir gişe başarı yakaladığını söylemek doğru olacaktır. Vizyona girdiği ilk hafta, sadece 4 gün içerisinde 3 milyondan fazla seyirciye ulaşan Aile Arasında, başarısını kanıtlamış gibi görünüyor. Filmin hem senaryosunuz yazan hem de oyuncu kadrosunda yer alan Gülse Birsel’in ile bu başarıdaki payı son derece büyük. Oyuncuların kalitesi, güzel bir senaryo ile birleştiğinde ortaya böyle güzel projeler çıkıyor desek yanlış olmaz. Üstelik yalnızca oyuncular değil, filmde kullanılan müziklerde oldukça dikkat çekici. Sezen Aksu’nun da parçalarının yer aldığı film, komedi seven bireylerin mutlaka görmesi geren yapıtlar arasında.

  Photos

  2 image has been found related to "Aile Arasında HD izle"

  No Comment Yet.
  Do you do want to be the first to comment?